מושבים בשרון

אסון בגן אירועים בשרון

גבר נפגע ממחיצות כבדות שנפלו עליו באולם אירועים בקיבוץ שפיים. צוות מד"א ביצע בו פעולות החייאה, אך לבסוף נאלץ לקבוע את מותו. "החתן והכלה היו המומים וכאובים"

מיכאל פרוסמושקין 30/08/2019
זירת האירוע. צילום: נתי שפירא - דוברות זק״א

 גבר נהרג בצהריים (יום שישי) מפגיעת חפץ כבד בקיבוץ שפיים. 

בשעה 13:10 התקבל דיווח במוקד מד"א במרחב ירקון על פועל שנפגע בראשו מחפץ כבד שנפל באולם אירועים בקיבוץ שפיים במועצה האזורית חוף השרון. חובשים ופראמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום העניקו במקום טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה שבסופן נקבע מותו של גבר כבן 30. מתנדבי ארגון זק"א הוזעקו אף הם למקום טיפלו בגופת המנוח. 
 
פראמדיק מד"א רכוב על אופנוע עידן סיפר: "כשהגענו ראינו גבר שוכב בתוך האולם כשהוא מחוסר הכרה עם חבלת ראש קשה כשרופא ואחות שהיו במקום מבצעים בו פעולות החייאה בסיסיות. המשכנו את הטיפול הרפואי שכלל מתן תרופות, הנשמות ועיסויים אבל לצערנו כעבור זמן ממשוך נאלצנו לקבוע את מותו."
 
חזקי פיליפ מתנדב זק״א שטיפל בזירה סיפר:"מדובר במקרה חריג וקשה, במהלך חגיגת שמחת נישואין באולם נפצע פועל ממחיצות כבדות שנפלו עליו, כשהגעתי למקום ראיתי את בני המשפחה של החתן והכלה המומים וכאובים מחוץ לאולם. בתוך האולם שכב הפועל סמוך למחיצות הגדולות כשהוא ללא הכרה וסובל מפציעות קשות בפלג גופו העליון, צוותי מד״א ורופא עשו פעולות החייאה ממושכות שבסופם נאלצו לאשר את מותו במקום. מתנדבי זק״א טיפלו בגופת ההרוג ובאיסוף הממצאים".
 
כוחות משטרה הוזעקו למקום, סגרו את הזירה והחלו בחקירת נסיבות המקרה. החוקרים גובים עדויות ומבצעים בדיקות בשטח. מהמשטרה נמסר כי "מבדיקה ראשונית של שוטרים שהגיעו למקום התברר כי מחיצת בטון נפלה על עובד באולם. נציגי משרד העבודה בדרכם למקום. נסיבות האירוע נבדקות".

 

עוד במושבים בשרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
"הרגשתי שכבשתי יעד"
יוגב זוהרון לרמן , הרכש החדש של הפועל ניר רמת השרון
רכש חדש להפועל רמת השרון
יורדים לאילת? קבלו 5 רעיונות לאוכל מהיר
יורדים לאילת? קבלו 5 רעיונות לאוכל מהיר
פביאן. הגיש שאילתא בנושא
רמפת הירידה לנתיבי איילון דרום תיחסם
ברוידא וקריסטל עם בני עקיבא
חופשה ראשונה ביחד
סמנכ"ל פיתוח עסקי חדשה לה.ל.ר
רביולי גבינות ופסטו
רביולי גבינות ופסטו