אילת

האקדמיה לטיס מגיעה לאילת

בסוף יולי תחל לפעול באילת אקדמיה לתעופה מסחרית. החניכים הראשונים ילמדו טיס באוניברסיטת בן גוריון באילת ויעבדו בבתי המלון בעיר

תמי מאור 08/07/2018
אקדמיה לתעופה מסחרית באילת (צילום: דוברות עיריית אילת)

עוד בקיץ זה תחל לפעול באילת אקדמיה לתעופה מסחריתCAA עם קורס טיס ראשון שיתחיל בסוף החודש הקרוב (31.7.2018). 24 החניכים הראשונים ילמדו טיס באוניברסיטת בן גוריון באילת ויעבדו בבתי המלון בעיר.

לקראת פתיחת האקדמיה לטיס, נפגש ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, עם שר הכלכלה – חה"כ אלי כהן ועם נשיא האקדמיה לטיס - רא"ל (במיל') דן חלוץ, מפקד חיל האוויר והרמטכ"ל לשעבר. ישיבה זו הינה פעולת המשך לישיבות עבודה קודמות שהתקיימו בלשכת ראש העירייה, בהן נתן ראש העירייה את ברכת הדרך לתוכנית המתיישבת עם המדיניות העירונית לקידום וביסוס האקדמיה באילת. למותר לציין, כי בעיר אילת פועל מזה 4 שנים בית ספר לטיסה "mister pilot" בו סיימו את לימודי הטיס 11 טייסים, שניים מהם מועסקים כיום בחברת ארקיע. כיום לומדים בבית הספר 17 חניכים. ראש העירייה ברך על הרחבת הפעילות באילת הן בהיבט הלימודי והן בהיבט התעסוקתי.

לפני כחודשיים פנה ראש העירייה במכתב לשר הכלכלה – חה"כ אלי כהן ולשר התיירות – חה"כ יריב לוין וביקש את תמיכתם במיזם להקמת והפעלת אקדמיה לתעופה מסחרית CAA בעיר. "אני רואה בהקמת האקדמיה לתעופה, פעולה בעלת ערך גדול למדינת ישראל וכמובן לעיר אילת", אמר ראש העירייה והוסיף: "אין לי ספק שההחלטה למקם את האקדמיה בעיר אילת תתרום רבות לעיר בהיבטים תיירותיים, כלכליים, תעסוקתיים ואקדמיים".

בשיחה שקיים עם היזמים, התרשם ראש העירייה, כי התשתית באילת היא נכונה ותסייע גם לתגבור כח אדם איכותי בבתי המלון בעיר וגם תגדיל את נפח הסטודנטים הלומדים בקמפוס בן גוריון באילת. "אין ספק שפתיחת אקדמיה לתעופה מסחרית בעיר אילת תוסיף רבות לעיר ותרומתה תהיה משמעותית" חתם ראש העירייה את פנייתו לשרים וציין, כי בכוונתו לסייע בכל אשר יידרש להצלחת היוזמה וביקש כאמור את תמיכת השרים והמשרדים ביוזמה.

כאמור הקורס הראשון יחל עוד הקיץ בעלות של 240 אלף שקל לחניך. במהלך הקורס שיכלול 200 שעות טיסה יועסקו החניכים במלונות העיר וילמדו באוניברסיטת בן גוריון באילת. 

 

עוד באילת
מיכאל פרוסמושקין 30/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 24/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 22/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 17/05/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
יאיר לביא , מעשה מבורך
משהו קטן וטוב
פרויקט חדש בבת ים
פסולת אלקטרונית
עיצומים כספיים על תאגידי מיחזור
מחיר הכניסה לספורטן בשבת: 85 שקלים למבוגר
מחיר הכניסה לספורטן בשבת: 85 שקלים למבוגר
אוטובוס חצי חינם
רשת חצי-חינם תפעיל 2 קווי הסעות בפ"ת
עובדת מצטיינת בעיריית רמת השרון
עובדת החודש בעיריית רמת השרון
סנטר הפועל ירושלים בכדורסל, אמארה סטודמאייר
אזרח ישראלי חדש
צמת קפרזה