אילת

הורחק מפאב וניסה לרצוח את המאבטח

כתב אישום שהוגש נגד תושב עפולה מייחס לו ניסיון לרצוח מאבטח בפאב באילת, לאחר שהורחק מהמקום

תמי מאור 22/07/2018
 הורחק מפאב וניסה לרצות את המאבטח
דקר את המאבטח (תמונה להמחשה iclipart)

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה (ראשון) לבית המשפט המחוזי בב"ש כתב אישום נגד תושב עפולה בן 35, אשר ניסה, על פי החשד, לרצוח, באמצעות סכין יפנית, מאבטח בפאב באילת, לאחר שהורחק מהמקום עקב התנהגות בלתי הולמת.  

כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות של נסיון רצח וחבלה חמורה בנסיבות מחמירות.

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד אירה ויימן- קריקון מפרקליטות מחוז דרום (פלילי), בתאריך 13.07.18 סמוך לשעה 23:00, הגיע הנאשם לפאב "הספריה" באילת, בליווי שתי מכרות ושלושתם התיישבו ליד דלפק הבר. מיד לאחר מכן, מנהל הפאב ניגש אל הנאשם ושאל אותו אם הזמין מקומות מראש כנדרש, ומשהבין שלא הזמין, ביקש מהנאשם לעבור למקום אחר. הנאשם נעמד מול מנהל הפאב ואמר לו "סע, סע מפה", וכן אמר שהוא, "בא לשפוך כמה אלפים וללכת", וכי המנהל "לא יקים את האישה שלו" או מילים דומות, ונותר לשבת ליד הבר. בעקבות האמור, ביקש מנהל הפאב מהמאבטח לעקוב אחר התנהלותו של הנאשם בפאב ובמידת הצורך להוציאו מהמקום.

כעולה מכתב האישום, כ-20 דקות לאחר מכן, הנאשם צעק ודיבר בגסות אל עובד הפאב ואף איים כי, "יהפוך את המקום" אם אין בבר בייגלה. המאבטח ניגש אל הנאשם וביקש ממנו לכבד את המקום, אך משהמשיך הנאשם לדבר בגסות ובהתלהמות גם כלפי המאבטח, ביקש מהנאשם להתלוות אליו אל מחוץ לפאב. בכניסה לפאב, המאבטח אמר למאבטח אחר כי לא יכניס את הנאשם חזרה לפאב, הנאשם ניסה לשכנע אותו לשנות את החלטתו, אך המאבטח לא הסכים וביקש מהנאשם לעזוב את המקום. באותו מעמד, איים הנאשם על המאבטח וגמלה בלבו של הנאשם ההחלטה להמית את המאבטח.

בסמוך לאחר מכן, נכנס הנאשם לקיוסק במרכז התיירות באילת, שם ביקש מעובד הקופה סכין, בטענה כי עליו לחתוך דבר מה ברכבו והבטיח להחזירו בגמר השימוש. עובד הקיוסק נתן לנאשם סכין יפנית, עמה חזר הנאשם לפאב, פגש את המאבטח בכניסה לפאב והם שוחחו על כך שהנאשם צריך לשלם את החשבון שנרשם על שמו בפאב. בהמשך השיחה ולאחר דין ודברים, המאבטח הודיע לנאשם כי הוא מוותר לו על התשלום ודרש מהנאשם לעזוב את המקום. חרף האמור, הנאשם ביקש ממנו ללכת איתו הצדה בטענה כי אינו שומע אותו והבטיח כי ישלם את חשבונו. המאבטח הסכים והלך יחד עם הנאשם מרחק קצר מהפאב. במהלך ההליכה, שלף הנאשם מכיסו את הסכין בפתאומיות, ושיסף באמצעותו את צווארו של המאבטח פעמיים, בניסיון לגרום למותו.

על פי כתב האישום, הנאשם המשיך והניף את ידו בפעם השלישית לעבר צווארו של המאבטח, אך הוא כופף מעט את גופו, והנאשם חתך באמצעות הסכין את ראשו. במהלך מעשיו אלה, הנאשם צעק לעבר המאבטח כי יהרוג אותו. המאבטח הצליח להדוף את הנאשם ממנו והנאשם רץ לעבר הרכב שחנה אותה עת ליד הפאב ונמלט מהמקום.

המאבטח פונה באמבולנס לחדר הטראומה במרכז הרפואי "יוספטל" באילת, כשהוא במצב קשה ובסכנת חיים.

מיד לאחר המעשה, הנאשם ניסה לברוח מאילת ושיקר לשוטרים אשר עצרו אותו, באשר לסיבת נסיעתו המהירה, וטען כי הגיע לאילת כדי לקחת את בתו בת ה-14 והיא שיכורה, וזאת שעה שבתו של הנאשם היא בת 9 וכלל לא הייתה באילת באותה עת.

לנאשם עבר פלילי הכולל 7 הרשעות קודמות, בעבירות רכוש ואלימות.

הפרקליטות הגישה לבית המשפט בקשה לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

עוד באילת
מיכאל פרוסמושקין 30/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 24/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 22/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 17/05/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
מאסר לתושב הוד השרון שהחזיק מטען ותחמושת
הבניין בדרך רמתיים 9 בעיר. בית המשפט התערב
268 אלף שקלים ישולמו לוועד בניין בעקבות ליקויי בנייה
"עכשיו זה התור שלי"
כשסטרטאפ וסטנדאפ נפגשים
ברשת ״רובן״ מבטיחים שגם במהלך ימי הפסח לא תרגישו כמעט בשום הבדל למרות שכל הסניפים כשרים לפסח
הלילה הזה, הלילה הזה, כולו בשר
סוכל ניסיון גניבת חול
שרדו את השואה לפני 74 שנים וכעת תמונתם תתנוסס בגאון בגרמניה ופולין
קמפיין בינלאומי ליום השואה
פורסם תחקיר על נחיתת הגחון בשדה"ת בהרצליה