אילת

הבימבולנס הראשון של מד"א באילת

ייעודו של הרכב החשמלי הבימבולנס, הוא לקצר את זמן ההגעה שקיים לאמבולנס ולניידת לטיפול נמרץ ולהעניק טיפול רפואי מהיר ומקצועי ללא עיכובים של דרכים עמוסות או פקקים

תמי מאור 30/07/2018
הבימבולנס הראשון של מד
טקס חנוכת הבימבולנס הראשון של מד"א באילת (צילום: יהודה בן יתח דוברות מד"א)

בטקס שהתקיים בתחנת מד"א באילת נחנך הבימבולנס הראשון של מד"א שיפעל בעיר. הטקס התקיים בנוכחות ראש העירייה מאיר יצחק הלוי, יו"ר המועצה הדתית באילת  חיים עמר, מנהל מחוז דרום במד"א יהודה שושן, הנהלת מרחב נגב במד"א ועובדי ומתנדבי המרחב.

 ייעודו של הרכב החשמלי הבימבולנס, הוא לקצר את זמן ההגעה שקיים לאמבולנס ולניידת לטיפול נמרץ ולהעניק טיפול רפואי מהיר ומקצועי ללא עיכובים של דרכים עמוסות או פקקים וזהו חיזוק נוסף ומשופר למערך התגובה המידית של מד"א המפעיל כ- 550 האופנועים, אופניים חשמליים ואלפי כונני תגובה מיידית ונאמני החיים הפזורים ברחבי הארץ, הכל כדי לקצר את זמני ההגעה למטופל.

 בנוסף, במהלך הטקס נחנך גם אופנוע-מד"א כבד בנפח 650 סמ"ק שמצטרף ל 6 אופנועי מד"א מדגם MP3 שכבר פועלים בעיר ומעניקים טיפול רפואי מהיר ומקצועי בעיר 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

 ראש עיריית אילת, מאיר יצחק הלוי שיבח את צוות מד״א באילת ואת המתנדבים הרבים התורמים כולם להצלת חיים והודה על שיתוף הפעולה ההדוק בין מד״א לבין העירייה, בשגרה ובחירום. לגבי הבימבולנס אמר: "זו עוד פעולה חשובה המשביחה את מעטפת החירום לתושבי אילת ואורחיה. נמשיך לפעול בכל דרך להעצים את מד״א למען בריאות כולנו".

 מנכ"ל מד"א, אלי בין: "רכב הבימבולנס הראשון בעיר הדרומית אילת ואופנוע-מד"א שחנכנו בטקס הם נדבך חשוב בהמשך הדרך למאמצים שנעשים בכל הארץ לקיצור זמני התגובה לפצועים וחולים. אנחנו פועלים במד"א במרץ בכדי לצמצם עוד יותר את זמני התגובה ובהמשך יכנסו כלים נוספים שיופעלו ע"י כונני מד"א בעיר. אני מודה לראש העיר על שיתוף הפעולה הפורה ורב השנים שמסייע למד"א בכל הנדרש".

עוד באילת
חשבנו שיעניין אותך גם...
אי הסכמה לגבי שעת ארוחת הצהריים בגנים
מחאת שעת מלחמה בכפר סבא
מחאת "שעת מלחמה" בכפר סבא
סכנה במעלית
בפסח מטיילים באגם החולה
בפסח מטיילים באגם החולה
המלצות בריאותיות לקראת פתיחת שנת הלימודים
מעטפה בכביש האוסרת על חנייה
לוקחים את החוק לידיים
פרויקט יוקרתי במתחם זרובבל
מרפת לפרויקט בניה
בשישי: בזאר למכירת בגדים למען אם ששכלה את בנה וירדה מנכסיה