אילת

'זה מאבק על הבית'

על רקע החלטת צוות השרים לנושא פינוי שדה דב, לפיה יעברו כלל הטיסות מאילת לנמל התעופה בן גוריון, הודיע ראש עיריית אילת כי המאבק נגד סגירת שדה התעופה שדה דב יימשך

תמי מאור 01/08/2018
ראש עיריית אילת. מבטיח להמשיך במאבק (צילום: דוברות עיריית אילת)

בעיריית אילת נערכים להמשך המאבק נגד סגירת שדה דב. ״טייקוני הנדל״ן לא ינצחו את חולי הסרטן״ אומר ראש עיריית אילת – מאיר יצחק הלוי על רקע החלטת צוות השרים לנושא פינוי שדה דב שהתקבלה ביום שני (30.7.18), לפיה יעברו כלל הטיסות מאילת לנמל התעופה בן גוריון. לצד פעולות לקידום הצעת החוק להמשך פעילותו הקבועה של שדה התעופה "דב הוז" עליה חתמו כ–70 חברי כנסת ואשר הונחה על שולחן הממשלה לפני כחודש הורה ראש העירייה למנכ"ל העירייה לכנס את מטה המאבק נגד סגירת שדה דב ולהיערך למאבק ארוך וממושך ככל שיידרש.

מאיר יצחק הלוי: "שדה דב יישאר פתוח – זו הבטחה. הצלחנו לדחות שלוש פעמים את סגירתו ונצליח גם הפעם משום שמאבק זה מאבק על הבית ועל החובה לשמור על איכות חיי תושבי העיר. לא אתן לאיש להפוך את תושבי אילת לאזרחים סוג ד׳. מאבק זה בא בשם מאות החולים המקבלים שירותים מחוץ לעיר וזקוקים לשדה דב כתחנה המרכזית המנגישה להם את המרכזים הרפואיים וכן את אלפי התושבים הממריאים ונוחתים בשדה דב. הצדק בסיומו של מאבק ינצח את השיקולים המונעים ממניעים של בצע הכסף. אנחנו נלחמים על הבית שלנו ובמלחמה על הבית לא הפסדנו עד היום ולא נפסיד גם היום. נאבק בכל החזיתות עד לניצחון. זהו מאבק צודק על הבית ואין לי ספק כי הוא יאחד את כל תושבי אילת למען הצלחתו".

עוד באילת
מיכאל פרוסמושקין 30/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 24/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 22/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 17/05/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
שבוע הכי טוב להיות טוב בהוד השרון יצא לדרך
"הכי טוב להיות טוב" בהוד השרון
ראשון לציון ידועה כעיר התנדבות מובהקת
ראשון לציון זכתה בפרס "אות קהילה מתנדבת נוער"
חזר לגן
אלימות בכביש
כמה אחוזים מתושבי השרון היו עדים לקטטה בכביש?
ווגאן ביוטי
הפסד כפול
הודש: מקום 10 במספר נפגעי תאונות האופניים החשמליים
הוד"ש: מקום 10 במספר נפגעי תאונות האופניים החשמליים
הרב יעקב יצחק זילברמן
נשיא ברזיל ביטל את ביקורו ברעננה