אילת

נקודת שיטור ופיקוח ניידת

נקודת השיטור והפיקוח הניידת נחנכה במעמד ראש העירייה ומפקד משטרת מרחב אילת

כתב לוקאל 21/08/2018
חונכים את נקודת השיטור והפיקוח הניידת (צילום: דוברות עיריית אילת)

אתמול (שני) נחנכה נקודת השיטור והפיקוח הניידת במעמד ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי ומפקד משטרת מרחב אילת – נצ"מ סמי מרציאנו. "קבענו פה מציאות חדשה בשכונה" אמר מפקד משטרת המרחב והודה על שיתוף הפעולה הפורה עם העירייה, שכל תכליתו טובת התושב, שלומו וביטחונו.פקד טירן יהוד – סגן מפקד משטרת המרחב, שהיה אמון מול מנכ"ל העירייה על בניית הנקודה הניידת, שיבח את הצוותים וציין, כי נוכחות גורמי אכיפה הוכחה כהצלחה בשכונת האלמוגים ושכונת איזידור וכי אין ספק שהיא תצליח גם כאן. ראש העירייה שיבח גם הוא את עבודת המשטרה בכלל ועבודת השיטור העירוני בפרט וציין: "נעשה כל שלאל ידינו שתושבי האזור ייהנו משקט ושלווה".

"השיטור העירוני במרחב אילת סימן לו כמטרה נעלה את השמירה על איכות חיי התושב בעיר", אמרה מפקח טל בראל, המפקדת על השיטור העירוני מטעם המשטרה לצד ארז נקש המנהל את הפיקוח מצד העירייה, והוסיפה כי כחלק מהניסיון למגר את תופעות האלימות, הסמים והאלכוהול הפוגעות באיכות חיי התושבים, ובמטרה לתת מענה הולם לצרכי האוכלוסייה המגוונת באזור שכונת החורב, הוצבה נקודת שיטור ניידת בלב השכונה. לצד נקודת השיטור הוצבו בשכונה מצלמות גלויות וסמויות והאזור כולו הוצף באור על ידי עמודי תאורה גדולים שהציבה העירייה במקום. 

בזכות פעילות יחידת השיטור העירוני ופעילות כל יחידות הפיקוח והאכיפה הפועלות במינהל תפו"ח (תיירות פיקוח וחופים) בעירייה, 80% מתושבי העיר חשים בטוחים בעירם. זאת בהתאם לסקר שביצע המשרד לביטחון פנים, בחודש מרץ האחרון, בקרב 52 ערים בהן פועל מערך האכיפה העירוני הכולל יחידות שיטור עירוני. עוד עלה בסקר, כי רוב מוחלט מהמשיבים (86%) מודעים לפעילות השיטור העירוני באילת. כאמור, כחלק ממערך האכיפה של העירייה ובמסגרת "עיר ללא אלימות", מפעילה העירייה מערך של למעלה מ - 350 מצלמות במוסדות חינוך וברחבי העיר בדגש על פארקים וטיילות זאת לצד עבודת יחידות האכיפה ביניהן: השיטור העירוני, הפיקוח העירוני, וסיירת התיירות. עוד במסגרת פעילות העירייה, בולט במיוחד שיתוף הפעולה עם משטרת מרחב אילת הבא לידי ביטוי בממשקים רבים, ביניהם: פורום אכיפה עירוני, שיטור עירוני, משטרת תיירות הפועלת בשיתוף סיירת תיירות בעירייה, אכיפה טכנולוגית, מתחמים מפוקחים באזורי בילוי ועוד.

 

עוד באילת
גן חורב באילת
כתב לוקאל 23/06/2019
אוראל כהן - מתנדב מצטיין מיוחד
כתב לוקאל 20/05/2019
באילת מפנים אשפה באהבה
כתב לוקאל 17/04/2019
כתב לוקאל 17/01/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
שוד מזוין בבית עסק
גבר טבע בחוף בת"א
אופנוען נפצע בתאונה בהוד השרון
זאת תקופה לא פשוטה עבורנו
"זאת תקופה לא פשוטה עבורנו"
חוף עתלית
הים שלנו נקי יותר
חינוך וקהילה בכפר סבא
חינוך וקהילה בכפר סבא
האונס הקבוצתי בהרצליה: הפרקליטות סגרה את התיק
פסטיבל נעורים
פסטיבל סרטי נעורים ברעננה