אילת

ילקוט לכל תלמיד

כ-150 תלמידי כיתות א'–י"ב באילת, אשר יד הוריהם אינה משגת לרכוש עבורם את הציוד הנדרש לקראת שנת הלימודים, קיבלו ילקוטים מאובזרים וערכות לימוד

תמי מאור 28/08/2018
ילקוט לכל תלמיד
הדר ובתיה - עובדות סוציאליות מהאגף לשירותים חברתיים בעירייה (צילום: דוברות עיריית אילת)

 כמידי שנה גם השנה, העניק האגף לשירותים חברתיים בעיריית אילת, ילקוטים מאובזרים לילדי משפחות המטופלות באגף. כ-150 תלמידי כיתות א'–י"ב, אשר יד הוריהם אינה משגת לרכוש עבורם את הציוד הנדרש לקראת שנת הלימודים, קיבלו במהלך השבוע, ילקוטים מאובזרים וערכות לימוד ביד רוז'ה.

 150 הילקוטים נתרמו על ידי תורם שביקש להישאר אנונימי. את היוזמה ומבצע החלוקה ארגנה גם השנה המחלקה להתנדבות באגף לשירותים חברתיים בניהולה של אמירה אדרי. הילקוטים והקלמרים חולקו על ידי העובדים סוציאליים באגף. מעבר לתרומה קיבלו המשפחות גם סל מוצרי חלב תרומת מחלבת יוטבתה.

חלק מהמשפחות הגיעו ובחרו בעצמן את הילקוטים והציוד וחלק אחר קיבל באמצעות העובדות הסוציאליות באגף לשירותים חברתיים בעירייה. החלוקה עצמה בוצעה ביד רוז'ה - צרכנייה לחלוקת מזון למשפחות מטופלות רווחה ע"ש רוז'ה לב ארי, מנהלה הראשון של קניון מול הים. יד רוז'ה המנוהל על ידי אמירה אדרי פועל זה 20 שנה בעזרת מתנדבים ומפעיל מספר תוכניות במהלך השנה, ביניהן חלוקת שמיכות בחורף, קמחא דפסחא, שיפוצי בתים ותיקונים קלים, חלוקת סלי מזון לבתי וותיקים וחוזרים ללימודים.

מעבר ל-150 הילקוטים, חילק גם ארגון רוטרי אילת, 50 ילקוטים נוספים ובתוכם תכולה הכוללת: מחברות, דפדפות, קלמרים, עפרונות ומגוון צבעים, דבק, מספריים, מחוגות עבור תלמידים ממשפחות מעוטות הכנסה אשר אינן מוכרות ברווחה. התיקים נמסרו למנהלות אשר יחלקו אותם לתלמידים נזקקים וזאת בהתאם להכרות הצוות עם התלמידים. בתי הספר בהם חולקו התיקים: "יעלים", "אלמוג", "אופיר", "עציון גבר", "צאלים" ו"ימין הרצוג". "פרויקט זה מתקיים מספר שנים והיה מרגש לראות את השמחה וההערכה בהם התקבלו חברי הרוטרי בבתי הספר" ציינה חגית שילה ממועדון רוטרי אילת.

 

עוד באילת
כתב לוקאל 20/08/2019
מחזקים את אילת
כתב לוקאל 08/07/2019
גן חורב באילת
כתב לוקאל 23/06/2019
אוראל כהן - מתנדב מצטיין מיוחד
כתב לוקאל 20/05/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
עץ החיים של נדב
עץ החיים של נדב
אושרה הקמת השכונה הגדולה בתולדות חיפה
מימין לשמאל האחות אילה פרנקו נטלי פרזון האח אלעד גטניו ודר תמר ברקוביץ
קלקול קיבה התברר כחיידק אלים
מתגייסים לסיירת
פעוטה נפצעה בתאונה בצפת
פעוטה נפצעה בתאונה בצפת
ערב חשיפה להשכלה גבוהה בעפולה
מרכז הצעירים גייס את ההורים
האריכה את המועד
נחקרו בעלי חברת טלמרקטינג בראשל"צ