אילת

כנס Y השלישי לצעירים באילת

160 צעירים זכו ליהנות מערב מעורר השראה ומעצים בנושא רשתות חברתיות, יזמות וקהילה וקינחו בסטנדאפ צעיר ושנון

כתב לוקאל 25/12/2018
תמונה באדיבות עיריית אילת

 
לכל כנס נבחר נושא מוביל מעולמם של הצעירים, וסביבו מתכנסים המרצים המובילים בתחומם בארץ, מה שהופך את האירוע לאירוע עם תוכן חדשני, רלוונטי ומרתק, מעבר להזדמנות שהוא נותן לצעירים להיפגש, להכיר, לקשור קשרים, והכל על בירה כיבוד עשיר ופינוקים. השנה עסק כנס אילת בתחום הקהילה והרשתות החברתיות - מה תפקידן של הרשתות, במיוחד בעידן הטכנולוגי ובבניית קהילות, שבעצמן יוצרות עיר שיותר טוב לחיות בה.

 

"השאיפה שלנו בכנס הזה היתה ליצור מודעות, לקבל ולתת ידע והשראה, שיובילו את הצעירים לעשייה קהילתית ממשית. רצינו לזרוע זרעים של תודעה על שיתופיות, קהילתיות ויזמות חברתית, ושהיחיד יכול להשפיע על הקהילה שתיצור את העיר שהוא חולם עליה", סיכמה שרון מיר, מנהלת אגף הצעירים במינהל שח"ק בעיריית אילת. כזכור עסק הכנס הראשון בהיבטים הכלכליים שמאפיינים את הדור הזה והכנס השני עסק בהיבטים התעסוקתיים והמשפחתיים של הצעירים.


השראה מדהימה קיבלו הצעירים ממתן סעד - יזם חברתי ומקים קהילת "הרשת: באר שבע" שסיפר על קהילת הצעירים בבאר שבע. נועם מנלה - חוקר רשתות, הימם את הקהל עם תובנות על כוחן של רשתות חברתיות במהפכות עולמיות ולוקאליות. את הכנס הנחה הסטנדאפיסט והפובליציסט - חנוך דאום, שהוביל את כל הערב בהומור השנון והייחודי שלו ובסוף עלה לשעה של סטנד-אפ שחור ומצחיק. את הכנס הפיקה מורן אביגיל עמר מחברת מרקטינג אילת.


קדם לכנס, "השבוע הפתוח" שהתקיים בחודש שעבר במרכז הצעירים, בו התארחו מרצים ואמנים בתחומים שונים (הסטנדאפיסט תמיר בוסקילה, הסופרת מרסל מוסרי, ד"ר יעל פוזננסקי ועוד). בחודש ינואר מתוכננים מגוון של אירועים ביניהם, סדנת התנהלות כלכלית בת 5 מפגשים שבועיים, אירוע סתלבט לסטודנטים לפני היציאה לתקופת הבחינות בריף הדולפינים, ערב "מקצועות העתיד" באקדמיה ובאילת לצעירים מתלבטים לפני לימודים, הרצאה של הסופר אילן הייטנר ("חכמת הביגלה") על גברים, נשים ואמצע החיים בחוף הדקל, ההצגה "המשתמט" עם אודי ואביעד ("הקלמרים" ועוד) של תיאטרון צוותא בפיליפ מוריי ועוד...


עוד באילת
כתב לוקאל 20/08/2019
מחזקים את אילת
כתב לוקאל 08/07/2019
גן חורב באילת
כתב לוקאל 23/06/2019
אוראל כהן - מתנדב מצטיין מיוחד
כתב לוקאל 20/05/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
יור המועצה הדתית בהוד השרון, אבי בולשטיין
נתוני המועצה הדתית בהוד השרון נחשפים
בתואר הראשון קיבלתי את כל הכלים התאורטיים האפשריים
"בתואר הראשון קיבלתי את כל הכלים התאורטיים האפשריים"
חוק המרכולים: עיריית הרצליה עתרה לבג"צ
אלי אלוש, הצליח לאחד את השורות
סולחה בסיעה הדתית המאוחדת ברעננה
לי לוי בקמפיין חדש
לי לוי בקמפיין חדש
חודש הענווה ברעננה
חודש הענווה ברעננה יפתח ביום רביעי
10 נפצעו כתוצאה מגל שטלטל סירה
אבנר 7 רמת גן
פרויקט התחדשות עירונית חדש בר"ג