אילת

כנס Y השלישי לצעירים באילת

160 צעירים זכו ליהנות מערב מעורר השראה ומעצים בנושא רשתות חברתיות, יזמות וקהילה וקינחו בסטנדאפ צעיר ושנון

כתב לוקאל 25/12/2018
תמונה באדיבות עיריית אילת

 
לכל כנס נבחר נושא מוביל מעולמם של הצעירים, וסביבו מתכנסים המרצים המובילים בתחומם בארץ, מה שהופך את האירוע לאירוע עם תוכן חדשני, רלוונטי ומרתק, מעבר להזדמנות שהוא נותן לצעירים להיפגש, להכיר, לקשור קשרים, והכל על בירה כיבוד עשיר ופינוקים. השנה עסק כנס אילת בתחום הקהילה והרשתות החברתיות - מה תפקידן של הרשתות, במיוחד בעידן הטכנולוגי ובבניית קהילות, שבעצמן יוצרות עיר שיותר טוב לחיות בה.

 

"השאיפה שלנו בכנס הזה היתה ליצור מודעות, לקבל ולתת ידע והשראה, שיובילו את הצעירים לעשייה קהילתית ממשית. רצינו לזרוע זרעים של תודעה על שיתופיות, קהילתיות ויזמות חברתית, ושהיחיד יכול להשפיע על הקהילה שתיצור את העיר שהוא חולם עליה", סיכמה שרון מיר, מנהלת אגף הצעירים במינהל שח"ק בעיריית אילת. כזכור עסק הכנס הראשון בהיבטים הכלכליים שמאפיינים את הדור הזה והכנס השני עסק בהיבטים התעסוקתיים והמשפחתיים של הצעירים.


השראה מדהימה קיבלו הצעירים ממתן סעד - יזם חברתי ומקים קהילת "הרשת: באר שבע" שסיפר על קהילת הצעירים בבאר שבע. נועם מנלה - חוקר רשתות, הימם את הקהל עם תובנות על כוחן של רשתות חברתיות במהפכות עולמיות ולוקאליות. את הכנס הנחה הסטנדאפיסט והפובליציסט - חנוך דאום, שהוביל את כל הערב בהומור השנון והייחודי שלו ובסוף עלה לשעה של סטנד-אפ שחור ומצחיק. את הכנס הפיקה מורן אביגיל עמר מחברת מרקטינג אילת.


קדם לכנס, "השבוע הפתוח" שהתקיים בחודש שעבר במרכז הצעירים, בו התארחו מרצים ואמנים בתחומים שונים (הסטנדאפיסט תמיר בוסקילה, הסופרת מרסל מוסרי, ד"ר יעל פוזננסקי ועוד). בחודש ינואר מתוכננים מגוון של אירועים ביניהם, סדנת התנהלות כלכלית בת 5 מפגשים שבועיים, אירוע סתלבט לסטודנטים לפני היציאה לתקופת הבחינות בריף הדולפינים, ערב "מקצועות העתיד" באקדמיה ובאילת לצעירים מתלבטים לפני לימודים, הרצאה של הסופר אילן הייטנר ("חכמת הביגלה") על גברים, נשים ואמצע החיים בחוף הדקל, ההצגה "המשתמט" עם אודי ואביעד ("הקלמרים" ועוד) של תיאטרון צוותא בפיליפ מוריי ועוד...


עוד באילת
אוראל כהן - מתנדב מצטיין מיוחד
כתב לוקאל 20/05/2019
באילת מפנים אשפה באהבה
כתב לוקאל 17/04/2019
כתב לוקאל 17/01/2019
כתב לוקאל 01/01/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
אולם ומלואו
הלוואה לצורכי שיפוץ
דוד רובינגר / אמת צילמתי
דוד רובינגר / אמת צילמתי
איתן גינזבורג נפרד ממועצת העיר
איתן גינזבורג נפרד ממועצת העיר
פותח דף חדש
עיריית כפר סבא , קיבלה אורכה של חצי שנה
עיריית כפר סבא קיבלה אורכה של חצי שנה לצורך עמדתה לתוכנית המתאר לעיר
משלמים פחות בחוף
לראשונה: יישוב כפרי - קהילתי - תומך מוסד ייחודי לחוסים יוקם בנגב