אילת

שלושה הרוגים בתאונה באזור אילת

שני גברים ואישה נהרגו בתאונה חזיתית בכביש 90 סמוך ליטבתה. המשטרה פתחה בחקירה

מיכאל פרוסמושקין 25/01/2019
זירת התאונה (צילום: משטרה)

שלושה בני אדם נהרגו בתאונת דרכים הערב (שישי) בכביש 90 סמוך ליטבתה.

סמוך לשעה 19:00 התקבל דיווח על תאונת דרכים בכביש 90 מגרופית ליטבתה. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום כוחות גדולים של מד"א, משטרה וכיבוי. לוחמי האש חילצו שלושה בני אדם והעבירו אותם לטיפול אנשי מד"א.

חובשים ופראמדיקים נאלצו לקבוע את מותם של אישה כבת 70 וגבר כבן 40. בנוסף, פונה באמצעות מסוק לבית חולים סורוקה בבאר שבע גבר בשנות ה – 80 לחייו במצב קשה מאוד. הוא הוכנס לחדר ניתוח, אך שם מת מפצעיו.

פראמדיק כונן במד"א אלי דיין שגר ביטבתה והגיע ראשון למקום סיפר: "מדובר בתאונת דרכים חזיתית קשה מאוד. נהג אחד מהרכבים נלכד כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה, ביצענו בדיקות רפואיות ראשוניות בשטח אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו. נהג הרכב השני שהיה לכוד חולץ ע"י הכיבוי כשהוא בהכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית קשה, הוא טופל בשטח ופונה לחבירה עם מסוק מד"א שנחת בישוב יטבתה ויפנה את הפצוע לבי"ח סורוקה כשמצבו קשה ולא יציב, הנוסעת שהייתה בסמוך אליו הייתה ללא סימני חיים ולא נותר אלא לקבוע את מותה."

מחקירה ראשונית של בוחני התנועה של משטרת אילת עולה כי על-פי ממצאים ראשונים נראה כי מדובר בתאונה חזיתית בין שני כלי רכב פרטיים והתאונה התרחשה בקטע כביש בו אין קיר הפרדה. 

עוד באילת
מיכאל פרוסמושקין 24/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 22/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 17/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 10/05/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
הרצליה החדשה
הרצליה החדשה
נותנים יד לגמלאים
נותנים יד לגמלאים
רשת המטרו מגיעה לשרון
אישום: הקימו "עסק" לסחר בסמים
מקלטים נפתחו בערי השרון
הילדים במפגש שולחנות עגולים
"שולחנות עגולים" בהרצליה
הפסד בכורה
הפסד בכורה
הצהרת תובע בתיק רצח צעיר בפ"ת