אילת

שלושה הרוגים בתאונה באזור אילת

שני גברים ואישה נהרגו בתאונה חזיתית בכביש 90 סמוך ליטבתה. המשטרה פתחה בחקירה

מיכאל פרוסמושקין 25/01/2019
זירת התאונה (צילום: משטרה)

שלושה בני אדם נהרגו בתאונת דרכים הערב (שישי) בכביש 90 סמוך ליטבתה.

סמוך לשעה 19:00 התקבל דיווח על תאונת דרכים בכביש 90 מגרופית ליטבתה. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום כוחות גדולים של מד"א, משטרה וכיבוי. לוחמי האש חילצו שלושה בני אדם והעבירו אותם לטיפול אנשי מד"א.

חובשים ופראמדיקים נאלצו לקבוע את מותם של אישה כבת 70 וגבר כבן 40. בנוסף, פונה באמצעות מסוק לבית חולים סורוקה בבאר שבע גבר בשנות ה – 80 לחייו במצב קשה מאוד. הוא הוכנס לחדר ניתוח, אך שם מת מפצעיו.

פראמדיק כונן במד"א אלי דיין שגר ביטבתה והגיע ראשון למקום סיפר: "מדובר בתאונת דרכים חזיתית קשה מאוד. נהג אחד מהרכבים נלכד כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה, ביצענו בדיקות רפואיות ראשוניות בשטח אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו. נהג הרכב השני שהיה לכוד חולץ ע"י הכיבוי כשהוא בהכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית קשה, הוא טופל בשטח ופונה לחבירה עם מסוק מד"א שנחת בישוב יטבתה ויפנה את הפצוע לבי"ח סורוקה כשמצבו קשה ולא יציב, הנוסעת שהייתה בסמוך אליו הייתה ללא סימני חיים ולא נותר אלא לקבוע את מותה."

מחקירה ראשונית של בוחני התנועה של משטרת אילת עולה כי על-פי ממצאים ראשונים נראה כי מדובר בתאונה חזיתית בין שני כלי רכב פרטיים והתאונה התרחשה בקטע כביש בו אין קיר הפרדה. 

עוד באילת
מיכאל פרוסמושקין 30/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 24/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 22/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 17/05/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
שרונה מרקט_סדנאות קולינאריות לילדים
שפים קטנים ב"שרונה מרקט"
עלייה של 25% בנטישת כלבים בעיר
הישג למע' החינוך
גבר טבע בבריכה בהוד השרון - מצבו קשה
גבר טבע בבריכה בהוד השרון
ה-מ-נ-ט-ו-ר-ים
חיפושים אחר שחיין מתא במי הכנרת
חיפושים אחר שחיין מת"א במי הכנרת
"יש לי את הניסיון העירוני הרב מכולם"
ממשיכה בעבודה