אילת

מיזם השכרת אופניים מגיע לאילת

מהחוף למסעדה, לבילוי בחיק הטבע, לצלילה עם דולפינים, פשוט לטייל באופניים בכל העיר בין האתרים הכי שווים

כתב לוקאל 08/04/2019
אופניים באילת
צילום: ליאור אדלמן

מיזם השכרת האופניים הפופולרי כל כך בתל אביב הגיע גם לאילת!  ישראבייק, חברה להשכרת אופניים באילת, מאפשרת לנופשים לטייל ברחבי העיר ולחוות את אילת מקצה לקצה, באוויר הפתוח ובמחיר סמלי (לגילאי 16 ומעלה).

יוסי חן מנכ"ל התאגיד העירוני לתיירות: "כעיר התיירות המובילה בישראל גם אילת התחדשה באטרקציה המאפשרת לתייר לחוות את העיר ומרחביה הפתוחים באופן חופשי ועצמאי. השכרת אופניים במחיר השווה לכל כיס. הנגשת העיר לתייר, אזורי בילויי אטרקציות וטבע".

20 עמדות השכרה הוצבו באזורים התיירותיים של אילת, בהן המצפה תת ימי, ריף הדולפינים, חוף האלמוגים, 2 הקניונים בעיר, אזור המלונות, פארק אופירה ועוד. כך אפשר לנוע בקלות ובהנאה בין האטרקציות בעיר, ב-2.40 שקלים לחצי שעה, או חלק ממנה, ועל הדרך להנות ממזג האוויר הקיצי ומהשמש הכיפית של אילת.

להתחיל את היום ברכיבה על אופניים, ממלונות העיר השונים למסע קניות באחד ממרכזי הקניות, משם להמשיך לבילוי בטבע בפארק הצפרות,ואז לעצור לטבילה ובירה קרה על שפת הים באחד מחופי הים הרבים.מטיילים ברחבי אילת בלי לחכות לתחבורה ציבורית ובלי להיתקע בפקקים.

השכרת האופניים פשוטה וקלה למשתמש, יש להוריד את אפליקציית ישראבייק, שם יקבלו המשתמשים הסבר כיצד מתחילים את הנסיעה, מסיימים את הנסיעה וגם את כל תחנות החניה על מפת העיר.

מחיר: 2.40 ₪ לחצי שעה או חלק ממנה

לפרטים נוספים: www.redseaeilat.co.il או בטלפון 1-700-50-1700

עוד באילת
חשבנו שיעניין אותך גם...
גופת גבר אותרה ברכב שעלה באש בנתניה
גופת גבר אותרה ברכב שעלה באש בנתניה
תחלואת חצבת בערי השרון
בתמונה מימין- ראש העיר- רפי סער, מנכל העירייה- איתי צחר, מנהלת המחלקה לקידום הבריאות ולחוסן עירוני- שרון גורגי וסגן ראש העיר ומחזיק תיק הבריאות- דני הרוש.
כפר סבא עיר בריאה
איך לזהות שהילד שלכם זקוק לטיפול פסיכולוגי?
איך לזהות שהילד שלכם זקוק לטיפול פסיכולוגי? 5 נורות אזהרה שכל הורה חייב להכיר
מכדרר ולומד
שתי מעבדות סמים בפ"ת ור"ג
חשד: היה מעורב בתאונה - ועזב את המקום רגלית
כפר סבא מובילה בהכנסה חציונית ברוטו
חיים טוב בכפר סבא