אילת

תושב כפ"ס לשעבר נהרג בפיצוץ באילת

כתוצאה מפיצוץ גז בדירה באילת נפגעו גבר ואישה אשר התגוררו ביחידת דיור במקום. הגבר מת מפצעיו בבית החולים, בעוד האישה נפצעה קשה מכוויות. בהמשך התברר כי הגבר הוא תושב כפר סבא לשעבר אשר התגורר בשנים האחרונות באילת

מיכאל פרוסמושקין 17/05/2019
זירת הפיצוץ (צילום: כב"ה אילת)

הצטברות גז גרמה לפיצוץ בדירה באילת שבה נהרג אתמול (יום חמישי) ראובן שניידר, תושב כפר סבא לשעבר  - זו המסקנה אליה הגיע היום חוקר דליקות של שירותי הכבאות. 

סמוך לשעה 10:30 התקבל דיווח על פיצוץ ושריפה בדירה ברחוב ששת הימים באילת. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום כוחות כיבוי, מד"א ומשטרה. לוחמי האש פעלו לחילוץ שני נפגעים מהדירה אשר היתה מחולקת למספר יחידות דיור. כמו כן,  הכבאים השתלטו על האש ופינו אנשים אחרים מחשש לקריסה. 

חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לשני הנפגעים, גבר ואישה, טיפול ראשוני ולאחר מכן פינו אותם לבית חולים יוספטל כשמצבם קשה. האישה סבלה מכוויות בכל חלקי גופה והגבר מחבלת ראש ופונה כשהוא מורדם ומונשם. בהמשך נמסר על מותו של הגבר. לאחר מספר שעות התברר כי הגבר הוא תושב כפר סבא בעברו אשר התגורר בשנים האחרונות באילת. 

חוקר דליקות של הרשות הארצית לכבאות והצלה מתחנת אילת קבע היום כי מדובר בפיצוץ נפחי שהתרחש בעקבות הצטברות של גז בדירה. ממצאי החקירה הועברה למשטרת אילת אשר ביקשה לנתח את גופת הגבר. בחקירה התברר כי הגבר שהה ביחידת דיור הסמוכה ליחידת דיור שבה התרחש בפועל הפיצוץ. 

עוד באילת
מיכאל פרוסמושקין 30/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 24/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 22/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 10/05/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
מפעל דור
פשיטה על משרדי חברת דור כימיקלים
תל אביב תארח את האירוויזיון ב-2019
תל אביב תארח את האירוויזיון
שוטרים הותקפו במועדון בהרצליה
רעיונות מקוריים למתנות יום הנישואין
רעיונות מקוריים למתנות יום הנישואין
הצלחה למכרזים בטיילת
מיכל מצוב
אירועי השבוע באושילנד
נרתמים לסייע למשפחה שביתה נפגע מטיל
נרתמים לסייע למשפחה שביתה נפגע מטיל
המו"מ להרכבת קואליציה נמשך