אילת

בית ספר "יעלים" חוגג 50

לצד החידושים בבית ספר "יעלים" המשמש בית ספר על אזורי בו לומדים כיום כ – 350 תלמידים, ציין בית הספר 50 שנים להיווסדו, בטקס מרגש בהשתתפות כל הצוות החינוכי לדורותיו שכלל כ – 150 אורחים, שהגיעו מכל קצוות הארץ

כתב לוקאל 27/05/2019
מנהלי יעלים לדורותיו
צילום באדיבות דוברות עיריית אילת

"ההכנות לקראת המפגש היו רבות בשיתוף חברי צוות ותיקים לצד הצוות הנוכחי" אמרה בהתרגשות לימור קטן – מנהלת בית הספר וסיפרה כיצד באמצעות הרשתות החברתיות אותרו כל המשתתפים. המפגש החל בקבלת פנים בחצר מתנ"ס "יעלים", וכלל חיבוקים, נשיקות, עדכונים וחוויות של אנשים שלא נפגשו זמן רב. תמונות המחזור של בית הספר במהלך השנים הוקרנו בפני האורחים ולא נפקד מקומם של החברים שכבר אינם בין החיים, אשר לזכרם הוקם לוח זיכרון מכובד. האורחים הוזמנו לסיור בבית הספר והתרגשו מאוד לראות את השינויים במרחבים השונים, לאחר מכן נערכה התכנסות של כלל האורחים, אשר כללה הצגת תמונות מחיי בית הספר מאז ועד היום, ברכות מפי מנהלי בית הספר וכן העלאת זיכרונות ואנקדוטות מפי המשתתפים.   

את הערב הנחה בחן רב - מיקי לוי שעבד בעברו בבית הספר. ההנחיה לוותה בשירה ובהומור רב. לסיום, חשף צוות בית הספר בפני הוותיקים את המנון בית הספר המחודש. "נפרדנו בתחושה של גאוות יחידה, גאווה השזורה בכל חברי הצוות החדשים והוותיקים לאורך כל השנים" סיכמה בסיפוק מנהלת בית הספר.

עוד באילת
חשבנו שיעניין אותך גם...
אלכסה דול , ארבל קינן וסלע שרלין
סלבס למען נערות בסיכון
העבודה וכולנו עם גינזבורג
"העבודה" ו"כולנו" עם גינזבורג
רכבי קרוסאובר מול רכבי שטח
רכבי קרוסאובר מול רכבי שטח
לא באותה ליגה
שני פצועים בתאונה בכביש 2
שני פצועים בתאונה בכביש 2
חוף חדרה
פיתוח החוף בחדרה
אירועי יום הזיכרון בעיר רחובות
אירועי יום הזיכרון בעיר רחובות
"ביום שאחרי אנחנו מצווים לחשוב קדימה על רעננה"