אילת

צעיר הואשם בהריגתו של חשוד באונס קבוצתי

צעיר משועפט הואשם בהריגתו של צעיר, חשוד מרכזי באונס קבוצתי בהרצליה, במהלך קטטה באילת

מיכאל פרוסמושקין 09/06/2019
כתב אישום חמור (iclipasrt)

 שבוע לאחר שהפרקליטות הודיעה על סגירת חקירת החשד לאונס קבוצתי בהרצליה, כתב אישום הוגש בסוף השבוע נגד צעיר (24) משועפט בגין הריגתו של החשוד (23) המרכזי באונס במהלך קטטה באילת. 
 
ב -24 באפריל התקבל דיווח במשטרה על קטטה בבית דירות באילת בין שני דיירי המקום ופציעתם של שני צעירים. משטרת אילת פתחה בחקירת הקטטה ובהמשך דווח כי אחד המעורבים בקטטה נפטר מפצעיו. 

מעיקרי החקירה עולה כי האירוע האלים התחיל בכך שהמנוח (תושב הרצליה בעברו שעבר להתגורר במושב תלמי ביל"ו) תקף את החשוד במעשה באמצעות כלי חד וגרם לו לחתכים בפניו. 

החשוד במעשה החל לזרוק אבנים על המנוח והמנוח חזר לחדרו. לאחר זמן קצר פרץ החשוד לחדרו של המנוח ודקר אותו מספר פעמים בחלק גופו העליון, בהמשך יצאו מחדרו של המנוח תוך שהם מכים אחד את השני עד אשר אפסו כוחותיו של המנוח. החשוד במעשה המשיך בתקיפתו של המנוח תוך שהוא בועט בפניו ובראשו.  

החקירה שנערכה מיום האירוע הגיע לסיומה ביום רביעי האחרון, במהלך החקירה פעלו החוקרים בהתאם להנחיות פרקליטות מחוז דרום, אספו עדויות וראיות על מנת להגיע לחקר האמת וברור נסיבות האירוע. 

בסיום החקירה הועבר תיק החקירה לפרקליטות אשר החליטה להעמיד לדין את החשוד בגין הריגתו של המנוח. עם הגשת כתב האישום, הוגשה נגד הצעיר בהריגה בקשה למעצרו עד תום ההליכים. 
 
בתוך כך, יש לציין כי לפני כשבוע וחצי, בעקבות מותו של החשוד המרכזי באונס, הודיעה הפרקליטות על סגירת תיק החקירה נגד כל החשודים באונס עקב חוסר ראיות. 
 
כזכור, האונס הקבוצתי התרחש באפריל 2017 בהרצליה. במסגרת הפרשה נעצרו אז ארבעה צעירים: שלושה מהם נחשדו ישירות באונס הנערה לכאורה והצעיר הרביעי נחשד כי היה נוכח בדירה בה התרחש המקרה ולאחר מכן שיבש את החקירה. השלושה נחשדו כי נתנו לנערה, שלה הייתה היכרות מוקדמת עם אחד מהם, סם בתוך משקה ואז אנסו אותה לכאורה במשך מספר שעות תוך שאזקו אותה באזיקים ואף גרמו לה לחבלות במהלך האקט המיני. החשודים, שחלקם יוצגו על ידי עורכי הדין דן באומן ורותם כהן,  טענו מצידם כי כל המעשים בוצעו בהסכמה מלאה. לאחר ימי חקירה ארוכים, החשודים שוחררו מהמעצר לאחר שהחוקרים התקשו לגבש תשתית ראייתית כנגדם, בין היתר נוכח מצבה הנפשי של הנערה והקושי בעקבות כך לגבות ממנה עדות מלאה וכן לבצע עימות בינה לבין החשודים.

עוד באילת
מיכאל פרוסמושקין 30/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 24/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 22/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 17/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 10/05/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
אוטובוס שחנה ליד מיכלית תדלוק עלה באש
אלכוהול מזויף נמצא בבית עסק בכפר סבא
ייחודי באיזור השרון
הפוליטיקה של רעננה
הפוליטיקה של רעננה
עוד רן שפירא
תביעת מיליונים בשל רשלנות רפואית
נקבע מותה של פצועה בתאונה בעכו
השקה בהפתעה
השקה בהפתעה
אושרה תוכנית שדה דב
אושרה להפקדה תוכנית שדה דב