אילת

אלופת ישראל בהתעמלות אומנותית

ליאן רונה בת ה – 11, הביאה כבוד נוסף לעיר אילת עם הכתרתה כאלופת ישראל בהתעמלות אומנותית. השבוע היא נפגשה עם ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, שברך אותה על התוצאה ובעיקר על הדרך

כתב לוקאל 19/08/2019
צילום באדיבות דוברות עיריית אילת

לצד אלופי ספורט במגוון ענפים, הוכתרה לראשונה באילת גם אלופה בתחום ההתעמלות האומנותית. ליאן רונה, תלמידת בית ספר "עציון גבר" העולה לכיתה ו', מתאמנת כבר 6 שנים. מה שהחל בגיל 5 כחוג בהתעמלות אומנותית הפך מהר מאוד לדרך חיים הכוללת 4-5 שעות אימון ביום כולל אימונים אינטנסיביים יותר מחוץ לאילת. הדרך הזו הובילה כאמור את ליאן לזכות בתואר אלופת ישראל לשנתון 2008. וכן, היא שואפת להגיע עד לאולימפיאדה.

ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי הנוהג להזמין ללשכתו את המצטיינים בכל התחומים, נפגש השבוע עם ליאן ועם המאמנת שמלווה אותה כבר 6 שנים – ילנה בספלוב. את ליאן ליוו ההורים הגאים רביד ואייל. ליאן סיפרה, כי באליפות היא זכתה בשלוש קטגוריות, חישוק (מקום רביעי), כדור (מקום שני) ואלות (מקום ראשון), אלה ביחד הובילה אותה לזכות בתואר אלופת ישראל.

ראש העירייה שיבח את ליאן על הנחישות להצלחה, על הדרך וההתמדה ועל כך שהיא משמשת מודל לבני גילה. עוד שיבח ראש העירייה את ילנה המאמנת כ – 50 בנות בקבוצת ההתעמלות האומנותית שמפעילה עמותת "נושיט יד לילדי אילת". בניגוד לחוגים אחרים מדובר בהתעמלות אומנותית תחרותית במסגרתה משתתפות הבנות בתחרויות בארץ ובחו"ל ומגיעות עם מדליות. הפעם יש גם גביע.

לצד שי שהעניק ראש העירייה לליאן, תזכה ליאן גם למלגת ספורטאים מצטיינים המוענקת זו השנה ה – 11 הודות לקרן שהקים ראש העירייה בשיתוף משפחת אברהמי ע"ש הורי המשפחה - דוד וטובה אברהמי ז"ל.

עוד באילת
חשבנו שיעניין אותך גם...
אבי הקבוצה
תוצרת תשעט
תוצרת תשע"ט
חשד: היה מעורב בתאונה - ועזב את המקום רגלית
התראה במקום קנס
חונים כחוק, נמנעים מקנסות
תחרות הבנייה ירוקה
33 בתי ספר , 6 מהם מהצפון הגיעו לשלב הגמר בתחרות הבנייה ירוקה
קריית סייבר תוקם ברעננה
קריית סייבר תוקם ברעננה
הקואליציה לא הצליחה להעביר החלטה של הצבת קראוונים בביה"ס התורני
הפוליטיקה של רעננה
הפוליטיקה של רעננה