אילת

מבקרים ומפתחים

ביקור דרומי של המשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל

כתב לוקאל 20/08/2019
צילום באדיבות דוברות עיריית אילת

כחלק משיתוף פעולה פורה עם המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, ביקר בשבוע שעבר באילת, צוות בכיר של המשרד, במטרה לעמוד מקרוב אחר הפרויקטים המשותפים ולבחון דרכים להעמקת שיתופי הפעולה.

במהלך הביקור נפגש צוות המשרד בהובלת ראש האגף לפיתוח הנגב והגליל במשרד - אלי וקנין עם ראש העירייה - מאיר יצחק הלוי, ראש מינהל שח"ק - ד"ר דרורי גניאל, מנהלת אגף החינוך - מירי קופיטו, מנהלת אגף צעירים והון האנושי - שרון מיר, מנהלת התוכניות החינוכיות, בקרה ומניעת אלימות - מגי טובל, רכז המוסיקה היישובי, רכזת תחום פיתוח קריירה ותעסוקה, מנהלת אגף לפיתוח כלכלי ויזמות - מרלן רוזנפלד ומנכ"ל תיאטרון אלעד - בועז דן.

במהלך הביקור הציג ראש העירייה את האסטרטגיה העירונית בנושא ההתפתחויות, המיזמים והאתגרים העומדים בפני אילת. כמו כן הוצגו בפני צוות המשרד, התוכניות המרכזיות של מרכז הצעירים, שהוקם ביוזמה משותפת של המשרד ושל העירייה ופועל באילת משנת 2012 בתחומים של פיתוח אישי ופיתוח חברתי קהילתי של הצעירים. עוד הוצגו תכנית מצוינגב, נושאי תעסוקה וכלכלה וכן תיאטרון אלעד.

אחת מתכניות הדגל שהוצגו, אותה מקדם אגף הצעירים היא תכנית עירונית לקידום תעסוקת אנשים עם מוגבלות, ביחד עם ההסתדרות החדשה, אגף קרנות הביטוח הלאומי וכל משרדי הממשלה הרלוונטיים לתחום. מדובר בפיילוט של 3 שנים במסגרתו מפותחים מענים מקומיים, נעשית עבודה מול אנשים עם מוגבלות ומול המעסיקים במטרה להעלות את שיעור ההעסקה המותאמת והאיכותית של אנשים עם מוגבלות באילת. התכנית החלה לפעול לפני מספר חודשים, והיא מלווה במחקר של אגף המחקר של הביטוח הלאומי. עוד מלווה התכנית על ידי חברת BEapplied שמטרתה לבצע חקר ואפיון "פרסונות" לעידוד תעסוקת קהלי היעד.


עוד באילת
מחזקים את אילת
כתב לוקאל 08/07/2019
גן חורב באילת
כתב לוקאל 23/06/2019
אוראל כהן - מתנדב מצטיין מיוחד
כתב לוקאל 20/05/2019
באילת מפנים אשפה באהבה
כתב לוקאל 17/04/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
הרב דר מיכאל לייטמן
עושים סדר: פסח בראי הקבלה
שלושה ילדים נפצעו בעקבות שריפה בחולון
דר רוברט כהן
דליות ברגליים
עושים שוק בדרך לבית הספר
"זה שוד. איפה הקופות?"
ילד מצא פסלון פריון נדיר בגליל העליון
השדרה המיתולוגית ביפו
סיפורה של שדרה
התלמידים מצטופפים בעמידה בהסעות לחטיבות