אילת

מבקרים ומפתחים

ביקור דרומי של המשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל

כתב לוקאל 20/08/2019
צילום באדיבות דוברות עיריית אילת

כחלק משיתוף פעולה פורה עם המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, ביקר בשבוע שעבר באילת, צוות בכיר של המשרד, במטרה לעמוד מקרוב אחר הפרויקטים המשותפים ולבחון דרכים להעמקת שיתופי הפעולה.

במהלך הביקור נפגש צוות המשרד בהובלת ראש האגף לפיתוח הנגב והגליל במשרד - אלי וקנין עם ראש העירייה - מאיר יצחק הלוי, ראש מינהל שח"ק - ד"ר דרורי גניאל, מנהלת אגף החינוך - מירי קופיטו, מנהלת אגף צעירים והון האנושי - שרון מיר, מנהלת התוכניות החינוכיות, בקרה ומניעת אלימות - מגי טובל, רכז המוסיקה היישובי, רכזת תחום פיתוח קריירה ותעסוקה, מנהלת אגף לפיתוח כלכלי ויזמות - מרלן רוזנפלד ומנכ"ל תיאטרון אלעד - בועז דן.

במהלך הביקור הציג ראש העירייה את האסטרטגיה העירונית בנושא ההתפתחויות, המיזמים והאתגרים העומדים בפני אילת. כמו כן הוצגו בפני צוות המשרד, התוכניות המרכזיות של מרכז הצעירים, שהוקם ביוזמה משותפת של המשרד ושל העירייה ופועל באילת משנת 2012 בתחומים של פיתוח אישי ופיתוח חברתי קהילתי של הצעירים. עוד הוצגו תכנית מצוינגב, נושאי תעסוקה וכלכלה וכן תיאטרון אלעד.

אחת מתכניות הדגל שהוצגו, אותה מקדם אגף הצעירים היא תכנית עירונית לקידום תעסוקת אנשים עם מוגבלות, ביחד עם ההסתדרות החדשה, אגף קרנות הביטוח הלאומי וכל משרדי הממשלה הרלוונטיים לתחום. מדובר בפיילוט של 3 שנים במסגרתו מפותחים מענים מקומיים, נעשית עבודה מול אנשים עם מוגבלות ומול המעסיקים במטרה להעלות את שיעור ההעסקה המותאמת והאיכותית של אנשים עם מוגבלות באילת. התכנית החלה לפעול לפני מספר חודשים, והיא מלווה במחקר של אגף המחקר של הביטוח הלאומי. עוד מלווה התכנית על ידי חברת BEapplied שמטרתה לבצע חקר ואפיון "פרסונות" לעידוד תעסוקת קהלי היעד.


עוד באילת
חשבנו שיעניין אותך גם...
גינת הפרפרים. הצמחים מושכים אליהם את הפרפרים
גינת פרפרים ראשונה בהרצליה
חוף "כאן" יהפוך למוכרז
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
אילת מתכוננת לסיבו השני בבחירות
שריפה פרצה בבית עסק בכפר סבא
שריפה פרצה בבית עסק בכפר סבא
נערכים לחילופי השלטון
שלב השאלה הזהה
ניר ארדיטי עם יובל בישט ואביעד לוי
טס לאליפות אירופה