אילת

פרויקט נדל"ן חדש באילת

פרויקט 'נופי בראשית' יציע לראשונה בעיר מבנים ייחודיים הכוללים דירות גן ודירות גג

כתב לוקאל 01/09/2019
צילום הדמיות באדיבות קבוצת מנוס

קבוצת מנוס מציגה את פרויקט 'נופי בראשית', המביא לאילת בשורה נדל"נית חדשה: 52 יח"ד ייבנו בפרויקט,  מחציתן דירות גן ומחציתן דירות גג. בכל הדירות קיימת אופציה לבריכה פרטית בחצר רחבת ידיים, והן פונות לנוף המדברי המיוחד של העיר.

דירות הגן יכללו 5 חדרים, והן ישתרעו על שטח של 140 מ"ר בממוצע. בכל דירה 2 יחידות מאסטר, הכוללות שירותים ומקלחת. לדירות הגן שתי גינות צמודות- הגינה הקדמית המשתרעת על שטח של כ-40 מ"ר, וגינה רחבת ידיים בחלק האחורי של הבית, המשתרעת על שטח של כ-120 מ"ר, עם אופציה לבריכה פרטית בחצר. מחירה של דירת גן בפרויקט עומדת בשלב זה על כ-1.95 מלש"ח.

דירות הגג, המביאות איתן את הבשורה הייחודית לעיר, יהיו בנות מפלס אחד בלבד, ויכללו בממוצע 125 מ"ר, עם מרפסת המשתרעת על כ-80 מ"ר, ובה אופציה לבניית בריכה פרטית, כמובן. גם בדירות הגג קיימים שני חדרי מאסטר, הכוללים שירותים ומקלחת, לצד חדרי השינה הנוספים בבית. מחירה של דירת גג בפרויקט עומדת בשלב זה על 1.85 מלש"ח.

המתחם הייחודי והראשון מסוגו, יוקם כאמור ברובע 11 של שכונת שחמון- הנמצא היום בהליכי פיתוח מואצים וצפוי להפוך לפנינה אילתית. רובע זה גובל ברובע 10 הסמוך, בו פועלים כיום בתי"ס מצוינים, גני ילדים, מוסדות ציבור ומתנ"סים- מה שמאפשר לדיירי הפרויקט החדש ליהנות מכל השירותים הנדרשים מבלי להרחיק בתוך העיר.

את הפרויקט החדש, הקרוי 'נופי בראשית' על שם הנוף הנפלא הנשקף ממנו, מקימה קבוצת מנוס שעבורה זהו פרויקט ראשון בעיר. קבוצת מנוס פועלת מזה שנים בתחום ייזום הנדל"ן, ומשלבת יצירתיות, מקצועיות וראייה לעתיד, עם נסיון רב, מקצועיות ואמינות. בין היתר, עוסקת החברה בפרויקטים של התחדשות עירונית בכל רחבי הארץ, בניה רוויה, שיווק קרקעות לבנייה, קבוצות רכישה ועוד.

"לצורך הקמת הפרויקט, בחרנו באנשי המקצוע הטובים ביותר בעיר, במטרה להעניק לתושבי אילת הזדמנות לרכישת דירה בסטנדרט הגבוה ביותר בפרויקט הייחודי המהווה בשורה נדל"נית של ממש. לפרויקט יש ביקוש רב ואני מאמין ששיווקו יסתיים במהירות, ונוכל להמשיך לפרויקטים הבאים בעיר", אומר שמואל חי ראובן, מנכ"ל קבוצת מנוס.

הפרויקט היוקרתי הושק לפני כחודשיים, ועד כה מדווחים בקבוצת מנוס על מכירה של כ-10 יח"ד מתוכו- הישג חסר תקדים בזמן כה קצר. הפרויקט כולו יוקם כמעין מתחם, המחובר ברחוב הולנדי ולכל אחת מיחידות הדיור יוצמדו כמובן חניות מקורות ופתרונות הצללה איכותיים המיועדים לאפשר התמודדות עם תנאי החום הכבד בעיר.

עוד באילת
חשבנו שיעניין אותך גם...
הדיון על תכנית הבניה באפולוניה עובר לעליון
הדיון על תכנית הבניה באפולוניה עובר לעליון
הודש: מקום 10 במספר נפגעי תאונות האופניים החשמליים
הוד"ש: מקום 10 במספר נפגעי תאונות האופניים החשמליים
שני תושבי הרצליה חשודים במעורבות בהצתות וירי
ירושלים מתקדמת לתחבורה ירוקה
טענות לגבי קייטנות ביהס של החופש הגדול
טענות לגבי קייטנות ביה"ס של החופש הגדול
מודעות גבוהה לאוכלוסייה עם מוגבלות
ראש העין מובילה בקידום המודעות לאוכלוסייה עם מוגבלות
כפר סבא במקום השני בדירוג הרשויות
הרב דר מיכאל לייטמן
גל רודף גל: חודש של שנאת יהודים