אשדוד

נעצרו חשודים בזיוף מסמכים ואשראי

תשעה תושבי הדרום והמרכז נעצרו בחשד לביצוע עבירות זיוף מסמכים לרבות כרטיסי אשראי והונאת כלי רכב בסכום מוערך של מאות אלפי שקלים

כתב לוקאל 07/08/2018
נעצרו חשודים בזיוף מסמכים וכרטיסי אשראי
כרטיסי אשראי, כסף ופלאפונים שנתפסו בפעילות המשטרה (צילום: דוברות המשטרה)

חקירה סמויה וסבוכה במהלך החודשים האחרונים שנערכה ביחידת ההונאה של משטרת ישראל, הפכה גלויה הבוקר (שלישי) עת נעצרו תשעה  תושבי הדרום והמרכז שחשודים בעבירות זיוף מסמכים לרבות כרטיסי אשראי והונאת כלי רכב בסכום מוערך של מאות אלפי שקלים. במהלך היום תבקש המשטרה להאריך את מעצרם בבית המשפט.

על פי הודעתה משטרה, במהלך החודשים האחרונים  נערכה חקירה סמויה ביחידת ההונאה של משטרת ישראל בדרום, יחד עם גורמים מקצועיים נוספים, בעקבות תלונות רבות מחברת האשראי. במהלך חקירה זו נאספו ראיות נגד מספר מעורבים, חלקם בני משפחה, ששה תושבי אשדוד, שלושה תושבי אשקלון  ותושב ראשל"צ . הבוקר (שלישי) פשטו כוחות משטרה רבים ועצרו לחקירה את המעורבים שהועברו אל משרדי החקירות ביחידת ההונאה בדרום. במהלך היום תבקש המשטרה להאריך את מעצרם של מי מהמעורבים בהתאם להתפתחות החקירה.

מדוברות המשטרה נמסר כי, "חומר הראיות שנאסף עד כה עולה כי ארבעה מהחשודים מעורבים בעבירות זיוף כרטיסי אשראי וביצוע רכישות באמצעות כרטיסים אלו. שישה חשודים נוספים מעורבים בזיוף מסמכים, תעודות זהות, פתיחת חשבונות בנק פיקטיביים, לקיחת הלוואות ופנקסי המחאות ושימוש באלו לצורך הונאת כלי רכב. לציין, להערכת המשטרה כי תושב אשדוד שנעצר במסגרת פרשייה זאת, הנו החוט המקשר בין כלל העבירות ובין החשודים. עוד עולה מחומרי החקירה כי לצורך ביצוע העבירות, דאגו המעורבים לזייף תעודות זהות, תלושי שכר ותדפיסי עו"ש על שם פיקטיבי ודאגו אף לאתר אנשים מקורבים לבכירים בסניפי הבנקים על מנת להקנות אמינות ולהקל בהליך פתיחת חשבון בבנק וקבלת אשראי גבוה".

 

עוד באשדוד
חשבנו שיעניין אותך גם...
ממשיכים לנסוע בשאטל
כיצד לעודד פעילות גופנית גם בקרב ילדים ובני נוער
בן 18 חשוד בשוד עובד זר
דוד שלנו יהיה אבא מדהים
'דוד שלנו יהיה אבא מדהים'
וולף. אני כל הזמן פעילה
"למדתי לשרוד"
אישום: פרץ לבית וגנב רכוש רב
כך תשפרו את איכות החיים של סבא וסבתא
כך תשפרו את איכות החיים של סבא וסבתא
שוחררו החסמים לבקשות לתמ"א 38 במרכז ראשל"צ