אשדוד

קולולו

תערוכה חדשה בבית אריה קלנג באשדוד, מציגה עבודות נבחרות של 16 צלמי חתונות

אתר לוקאל 08/08/2018
קולולו
מתוך התערוכה (צילום: יקיר עמוס עבור דורון מלכה)

בבית אריה קלנג באשדוד נפתחה  (27.7.18) תערוכה חדשה בשם "קולולו" בה מוצגים צילומי חתונה מהפקות בסגנונות שונים. הרעיון המרכזי בתערוכה הינו מתן במה לביטוי יצירתי -אמנותי לצלמי החתונות. את התערוכה אוצר אורי קריספין, צלם עיתונות.

צילום חתונות הוא מתחומי הצילום המאתגרים ביותר כשבבסיסו רצון הצלם להביא את יכולותיו המקצועיות למימוש מיטבי, אל מול רצונו להגשים את חלומות הזוג הצעיר ביום המשמעותי והמרגש בחייהם.

 צלמי החתונות עברו כברת דרך משמעותית, עם הזמן ויחד עם ההתפתחות הטכנולוגית, הפכו לאומני צילום מן השורה בכל מה שקשור בטכניקת צילום ובעיבוד התמונות.

בשונה מהעבר, אז היה נהוג לצלם חתן וכלה בסטודיו על רקע תמונות נוף, במסכים מתחלפים ובהמשך, במספר לוקיישנים מצומצם בהם הצטלמו מרבית הזוגות, כיום בעידן הצילום הדיגיטלי האפשרויות התרחבו, והצלם יכול ליצור  עבור הזוגות הצעירים הפקות כיד הדמיון.

הצלמים כיום שואפים להטביע חותם ולא רק להציג יכולות מקצועיות וטכניות מעולות אלא להביא גם ערך מוסף, לתעד, לספר סיפור, לחדש ולרגש.

"עד כה צלמי החתונות לא קיבלו את הכבוד וההערכה להם הם ראויים, כאמנים וכיוצרים", אומר אורי קריספין אוצר התערוכה ומוסיף: "תערוכה זו באה לתקן, ולו במעט, את העיוות המתמשך הזה, ולהציג את עבודותיהם המרתקות של 16 אמנים שבחרו באמצעות עדשת המצלמה להציג אמנותם". הצלמים המציגים בתערוכה: אביחי בן גוזי, דוד בורוכוב, דורון מלכה, דניס קריביצקי, טל אקוקה, לב סלוצקי, נהוראי זגורי, עדי פרץ, ערן שוכהנלדר, פיני פרץ, שי עוליאל, שימי בר, מיכאל תורג'מן, שמעון בן זיקרי, אפרת בקר ולירון אטדגי

בתערוכה מוצגים 28 צילומי חתונה מהפקות בסגנון מסורתי לצד צילומים חדשניים, מרגשים ורומנטיים וצילומים מפתיעים ומלאי הומור. כל צלם וסגנונו האישי, כל צלם ודרכו הייחודית. הצילומים מוצגים בגודל 80*120 כשמעל כל אחד מהם יורד מהתקרה עד לרצפה בד טול המתנוסס בקדמת התמונה דרכו ניתן להביט בה. הבד מדמה הינומה של כלה וכן את נייר הפרגמנט ששימש בעבר חוצץ בין דפים באלבומי חתונה ישנים.

 

 "קולולו"

פתיחה: ט"ו באב, 27.7.18, תאריך נעילה: 30.9.2018

שעות ביקור בתערוכה: ימים א-ה 8:00-18:30   יום ו' 9:00-12:30

כניסה לתערוכה חינם

טלפון: 08-9221883.

בית אריה קלנג, רחוב יאיר 2 אשדוד

 

עוד באשדוד
חשבנו שיעניין אותך גם...
חשד: עקץ אלפי שקלים מקשיש
 FOOD UP מתחם שרונים
"FoodUP" חגיגי לקראת שבועות
צעיר נדקר ברחובות
אומרים לא לאלימות כלפי נשים
ליאור זברג - מומחה נדלן
הלמ"ס: עלייה של 5% במכירת דירות
מבשלים בשפת הסימנים
האלופה שלנו
מענק יוקרתי למחקר בנושא גילוי סרטן השד