אשדוד

צעיר הואשם בעבירות מין בקטינות

צעיר מאשדוד הואשם בשורה של עבירות מין שביצע לכאורה באמצעות האינסטגרם בתשע קטינות. "התנהגותו של הנאשם מלמדת שההליך המשפטי הקודם שנוהל נגדו לא רק שלא הרתיע אותו מביצוע העבירות הפליליות כלפי קטינות, אלא שהנאשם אף החמיר את מעשיו בהיקפם ובנסיבותיהם", ציינה הפרקליטות

מיכאל פרוסמושקין 07/01/2019
כתב אישום חמור (clipart)

מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה הגישה (יום שני) כתב אישום לביהמ"ש המחוזי בבאר שבע נגד תושב אשדוד בן 25, בגין שורה ארוכה של עבירות מין שביצע באמצעות האינסטגרם ב- 9 קטינות בנות 8 - 12. 
 
על-פי כתב האישום, שהוגש על-ידי עוה"ד אפרת פאר-גרונדלנד ושיר בן-עמי רויטמן, הנאשם פגע מינית באמצעות האינטרנט ב- 8 קטינות, וכן יצר קשר וניסה לפגוע מינית בקטינה נוספת. בגין מעשים אלו מואשם הנאשם בגרם מעשה אינוס בקטינה שטרם מלאו לה שש עשרה שנים בהסכמה שהושגה במרמה (ריבוי עבירות), גרם מעשה סדום בקטינה שטרם מלאו לה שש עשרה שנים בהסכמה שהוגשה במרמה, גרם מעשה מגונה בקטינה שטרם מלאו לה שש עשרה שנים בהסכמה שהושגה במרמה (ריבוי עבירות), ניסיון למעשה מגונה במרמה בקטינה שטרם מלאו לה 16 שנים (ריבוי עבירות), שימוש בגופו של קטין לעשיית פרסום תועבה (ריבוי עבירות), הטרדה מינית, העברת מידע כוזב במחשב (ריבוי עבירות), התחזות כאחר (ריבוי עבירות). כמו כן, מיוחסת לנאשם עבירה של החזקת חומרי תועבה פדופיליים שאותרו במחשבו עם מעצרו.
 
במהלך המחצית השניה של שנת 2018, פנה הנאשם לקטינות רבות באמצעות האינסטגרם, תוך שימוש בזהות בדויה. לצורך כך, פתח הנאשם חשבון אינסטגרם על שם נערה צעירה אליה התחזה, תוך שימוש בתמונות מתוך חשבונות הפייסבוק והאינסטגרם שלה, במטרה ליצור קשר עם קטינות בעלות חשבון אינסטגרם, ולפתות אותן להתכתב עמו, ובהמשך להצטלם עבורו בעירום מלא או חלקי ולבצע בעצמן מעשים מיניים.
האישום המרכזי מייחס לנאשם התקשרות עם קטינה כבת 8.5 שנים, כאשר הנאשם התחזה לנערה צעירה כבת 16, וגרם למתלוננת, במרמה ובמניפולציות מתוחכמות, לבצע בעצמה עבירות אונס ומעשה סדום.
 
בבקשת המעצר כתבו עוה"ד פאר- גרונדלנד ובן- עמי רויטמן כי "...התנהגותו של הנאשם מלמדת שההליך המשפטי הקודם שנוהל נגדו לא רק שלא הרתיע אותו מביצוע העבירות הפליליות כלפי קטינות, אלא שהנאשם אף החמיר את מעשיו בהיקפם ובנסיבותיהם....הנאשם פעל בצורה מניפולטיבית ומתוחכמת, בשיטתיות ובדפוס פעולה חוזר כלפי מספר רב של קטינות, תוך שהוא מנצל את חולשתן ואת גילן הצעיר. מסוכנותו של המשיב נלמדת אף מן השימוש בפלטפורמת רשת מקובלת, הפתוחה לשימוש ציבורי ומקובלת בקרב הציבור, בפרט ציבור הקטינים והקטינות."  

עוד באשדוד
מיכאל פרוסמושקין 01/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 26/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 05/05/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
מתחילים במערך השאטלים
בקרוב שאטלים לאזור התעשייה בכ"ס
גינה לי, קהילתית
לבדוק את נושא חשבונות המים המופרזים
פרויקט משכנות נחלים של חברת משהב בפתח תקווה
הסתיימה המכירה בפרויקט משכנות נחלים בפ"ת
יוגב זוהרון לרמן , הרכש החדש של הפועל ניר רמת השרון
רכש חדש להפועל רמת השרון
חגגו עם העולים
גבר נכווה ברמה"ש
בכל אחד יש ניצוץ