אשדוד

הולך רגל נהרג בתאונה באשדוד

הולך הרגל שחצה כביש נפגע מאופנוע שעליו רכב צעיר. הולך הרגל נפצע אנוש ומת מפצעיו, בעוד שהרוכב אופנוע נפצע קל

מיכאל פרוסמושקין 11/08/2019
זירת התאונה. צילום: איחוד הצלה לכיש

 הולך רגל נהרג אמש (יום שבת) בתאונה באשדוד. 

בשעה 22:25 התקבל דיווח על הולך רגל שנפגע מאופנוע בשדרות הרצל פינת בן עמי באשדוד. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום צוותי מד"א, איחוד הצלה ומשטרה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח אסותא לאשדוד שני פצועים, בהם גבר כבן 20 במצב אנוש תוך כדי החייאה ורוכב אופנוע כבן 30 במצב קל. בחלוף זמן קצר נמסר על מותו של הפצוע האנוש. 

חובש רפואת חירום אבזה וורטאו סיפר: "נסעתי עם האמבולנס ברחוב כשאזרחים סימנו לי לעצור בפינת הרחוב. על הכביש שכב צעיר כבן 20 מחוסר הכרה עם פגיעת ראש קשה. מיד דיווחתי למוקד על האירוע ורצתי אליו על מנת להעניק טיפול רפואי. ביצעתי בדיקות רפואיות וזיהיתי שהפצוע מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה והתחלתי לבצע פעולות החייאה. כעבטר מספר דקות צוות הניידת טיפול נמרץ שהגיע למקום המשיך את הטיפול ופינה את הפצוע תוך המשך פעולות החייאה לבית החולים כשמצבו קריטי. רוכב האופנוע שנפצע באורח קל והיה בהכרה מלאה". 
 
מחקירה ראשונית של בוחני תאונות הדרכים עולה כי הולך הרגל שחצה את הכביש נפגע על ידי אופנוע בו רכב צעיר. כתוצאה מכך נפצע הולך הרגל כאמור באורח קשה מאוד ולאחר זמן קצר נקבע מותו. רוכב האופנוע אף הוא נפצע בתאונה באורח קל ופונה גם הוא לטיפול רפואי בבית החולים. בוחני התאונות ממשיכים בחקירת זירת התאונה.

עוד באשדוד
מיכאל פרוסמושקין 09/11/2019
מיכאל פרוסמושקין 28/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 29/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
סוסות שעברו התעללות פונו בצפון
בבת-ים נותנים מכל הלב
בבת-ים נותנים מכל הלב
נעצר חשוד בשוד בחנות נוחות
שינויים בהפעלת הלוקרים בבתיה"ס
מימין לשמאל: יאיר משה, דולב עפרי, איילת כהן ורוני אש
אפליקציה חדשה תסייע ללקויי ראייה
מנקים את מודיעין לחגים
"היית שתול על פלגי אהבת אדם"
צוות של משרד הבריאות הותקף במהלך ביקורת באטליז במבשרת ציון