אשדוד

גבר טבע למוות בנמל אשדוד ; אישה חולצה במצב קריטי

עובד זר מסין שנפל למי ים מדוברה העוגנת בנמל אותר לאחר סריקות כשהוא מחוסר הכרה. לצוות מד"א לא נותר אלא לקבוע את מותו. בתוך כך, אישה טבעה סמוך לחוף הקשתות ופונתה לבית חולים במצב קריטי

מיכאל פרוסמושקין 24/08/2019
מותו נקבע במקום (iclipart)

עובד זר מסין טבע אמש (יום שישי) למוות בנמל אשדוד. 
 
אמש התקבל דיווח על נתין סיני אשר נפל מדוברה העוגנת במתחם הסיני בנמל אשדוד. שוטרי הסיור הימי וצוללנים הוזעקו למקום ובתום סריקות אותרה גופתו. סמוך לשעה 23:20 הוא חולץ לנמל החדש באשדוד ע"י השיטור הימי כשהוא מחוסר הכרה. פראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של גבר בן 49.

פראמדיק מד"א דן בן ישי סיפר: "במזח של הנמל החדש חברנו עם סירה של השיטור הימי כשעליה הצוללנים שאיתרו את הגבר בים מבצעים בו פעולות החייאה. סיפרו חנו שהוא היה נעדר בים מספר שעות ואותר לאחר סריקות מרובות כשהוא ללא דופק וללא נשימה. ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו." נסיבות המקרה נבדקות על ידי המשטרה.  
 
בתוך כך, ביום שבת, בשעה 09:40 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב לכיש על אשה שנמשתה מהים שלאחר שטבעה סמוך לחוף הקשתות באשדוד. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ולאחר שבמאמצי החייאה חזר דופק מפנים לבי"ח  אסותא באשדוד אשה כבת 40 במצב קריטי . 

פאראמדיק מד"א בני פוקס סיפר: "כשהגענו ראינו על החוף אשה בשנות הארבעים מחוסרת הכרה, כשהמצילים ואנשים שהיו על החוף מגישים לה עזרה ומבצעים פעולות החייאה בסיסיות. היא הייתה ללא נשימה וללא דופק, הענקנו לה טיפול רפואי מציל חיים וביצענו פעולות החייאה מתקדמות וממושכות עד שחזר דופק, כשייצבנו מעט את מצבה העלינו אותה לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותה לבית החולים תוך המשך טיפול כשהיא מחוסרת הכרה,  מונשמת ומצבה קריטי."

עוד באשדוד
חשבנו שיעניין אותך גם...
סימון ותיעוד ספרי תורה
סימון ותיעוד ספרי תורה
אלוף במתמטיקה
אלחמיסטר בקמפיין חדש
כובשת עולמות
שלושה פצועים מהתהפכות רכב ביער קולה
שלושה פצועים בהתהפכות רכב ביער קולה
פועל נפצע באתר בנייה בנתניה
סימה פרי תומכת בודמני
המשטרה תבקש להאריך את מעצר המאמן החשוד בפדופיליה ברשת
תלמידות חטיבות הביניים בכס ביקרו בחברת צק פוינט
תלמידות חטיבות הביניים בכ"ס ביקרו בחברת צ'ק פוינט