אשקלון

נציגות חוף אשקלון בשנת שירות בטוסון

שתי בוגרות י"ב ייצאו לשנת שירות בטוסון, ארה"ב, במסגרת "שותפות ביחד" של הסוכנות היהודית

תמי מאור 01/08/2018
רון ורותם עם עמיר עדן- מנהל מרכז ישראל בטוסון (צילום: שותפות ביחד)

רון בנאקוט ממושב מבקיעים ורותם רפפורט ממושב נתיב העשרה, בוגרות תיכון שקמה בקיבוץ יד מרדכי, ייצאו לשנת שירות בקהילה היהודית בטוסון, אריזונה. שנת השירות מתקיימת במסגרת "שותפות ביחד חוף אשקלון- קריית מלאכי- טוסון" של הסוכנות היהודית.

"אנחנו יוצאות להרפתקה מסקרנת, מיוחדת ומאתגרת עם הזדמנות לתרום לחיזוק השותפות בין חוף אשקלון וטוסון. אנחנו יוצאות בתחושת שליחות ועם רצון עז לחזק את החיבורים הקיימים בין הקהילות ולהעצים אותם", הן אמרו השבוע.

תוכנית "שותפות ביחד" של הסוכנות היהודית פועלת משנת 1995 בין קריית מלאכי, חוף אשקלון והקהילה היהודית בטוסון, אריזונה. השותפות מובילה ומקדמת פרויקטים רבים בקהילות בתחומי החינוך, תרבות, רווחה, פיתוח אזורי וחדשנות, שיח בנושא העם היהודי וקשרי גומלין. עדי שחם, רכזת קשרי הגומלין של שותפות יחד: "זו גאווה עצומה של השותפות שיוצאות השנה שתי בנות, תושבות האיזור, שיביאו את סיפורן האישי, הסיפור של הקהילות שבהן חיות וייצרו חיבורים אישיים עם הקהילה השותפה בטוסון. בעבור רון זוהי סגירת מעגל של שותפות מרגשת- לפני 5 שנים השתתפה בפרויקט של השותפות  עם טוסון ותיכון שקמה והיום, בחרה לעשות שנת שירות בטוסון".

 


עוד באשקלון
כתב לוקאל 20/01/2019
כתב לוקאל 15/01/2019
כתב לוקאל 12/12/2018
תמי מאור 10/12/2018
כתב לוקאל 03/12/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
5 טיפים לשינה בריאה
הביעו הזדהות
פצוע ממסור דיסק בצפון
פצועה ממסור דיסק בצפון
תלונה על רעש הובילה לחשיפת סחר בסמים
יצירת רעש הובילה לחשיפת סחר בסמים
סגני ראש העיר דוברת וויזר ויעקב קורצקי
הוסר פרסום חוצות פוגעני ברחבי רמת השרון
גופותיהם של גבר ואישה נמצאו בדירה בירושלים
ה-NYPD באופקים
שיק הדר