אשקלון

נזקי טרור האש בתערוכה באו"ם

ביוזמת שגריר ישראל באו"ם, דני דנון, מוצגת במטה האו"ם בניו יורק, תערוכה שתמחיש את נזקי השריפות בעוטף עזה כתוצאה מעפיפוני התבערה ובלוני הנפץ

תמי מאור 08/08/2018
 נזקי טרור האש בעוטף עזה בתערוכה באו
השגריר דנון בתערוכה

ביוזמת שגריר ישראל באו"ם, דני דנון, מוצגת השבוע במטה האו"ם בניו יורק, תערוכה שתמחיש את נזקי השריפות בעוטף עזה כתוצאה מעפיפוני התבערה ובלוני הנפץ.

התערוכה מציגה את נזקי השריפות בעוטף עזה כתוצאה מטרור האש של החמאס באמצעות עפיפוני התבערה ובלוני הנפץ. במסגרת התערוכה יוצגו צילומי "לפני-אחרי" מעוטף עזה המציגים את השדות והשטחים החקלאיים בטרם השריפות ולאחריהן לצד צילומים נוספים מחישים את הנזקים שנגרמו לטבע ולבעלי החיים בסביבה.

התמונות שמוצגות בתערוכה צולמו על ידי צלמים ישראליים שתיעדו את השריפות ונזקיהן באזור עוטף עזה בחודשים האחרונים ואוגדו על ידי הצלם אדי ישראל.

צילום: מיכל צרויה

צילום: מיכל צרויה

צילום: משה פילברג

צילום: משה פילברג

צילום: זהר שפק

צילום: זהר שפק

 

בתערוכה יודגשו נזקי הטרור האקולוגי של חמאס ליעדי הפיתוח של האו"ם ולהגנת הסביבה והיא תהיה פתוחה לשגרירים ודיפלומטים מרחבי העולם.

דני דנון: "טרור האש ההרסני לא רק מאיים על חייהם של אזרחי ישראל אלא מחריב את המערכת האקולוגית בדרום ומסב נזק סביבתי בלתי הפיך. האכזריות והציניות של חמאס, שהפך כלי משחק תמים לנשק קטלני, לא יודעת את הגבול".עוד באשקלון
חשבנו שיעניין אותך גם...
פ"ת אומרת לא לאלימות כלפי נשים
שומרים על שמורות הטבע הימיות
חשד: תקף אזרחים ושוטר
בקרוב: התחלת העבודות להקמת פארק המים
בקרוב: התחלת העבודות להקמת פארק המים
מובילים בדיגיטל
"שניידר"- ביה"ח הכי בטוח
קניון סירקין פותח דוכן שכולו טוב TNX
דוכן שכולו טוב נפתח בקניון עופר סירקין
צלילי סתיו בפאב