אשקלון

קק״ל אומרת תודה לכבאים

התקיים אירוע הוקרה לכבאים, למתנדבים ולתושבים בעוטף עזה שלחמו נגד טרור העפיפונים

כתב לוקאל 05/09/2018
קק״ל אומרת תודה לכבאים
טקס ההוקרה (צילום: איציק לוגסי וקק"ל)

לאחר מעל לארבעה חודשים של לחימה יום-יומית נגד האש בהצתות בעוטף עזה, הגיע הזמן לומר תודה. קרן קימת לישראל קיימה אתמול (שלישי )4.9) טקס הוקרה למערך הכבאים שלחם נגד השריפות, המורכב מאנשי קק"ל, אנשי שירותי כבאות והצלה, ומתנדבים מיישובי עוטף עזה.

 עשרות כבאים, תושבי עוטף עזה ועובדי קק"ל הגיעו לטקס במשרדי קק"ל מרחב דרום במשתלת גילת. הטקס אורגן על ידי קק"ל במטרה להודות ולהוקיר את אלה שלחמו בחודשים האחרונים נגד ההצתות ביערות עוטף עזה שנגרמו בעקבות טרור העפיפונים. בין המשתתפים היו יו"ר קק"ל, דניאל עטר, נציב כבאות והצלה, דדי שמחי, וראשי רשויות העוטף.

 במהלך הטקס חילקו נציב כבאות והצלה דדי שמחי יחד עם יו"ר קק"ל, דניאל עטר, תעודות הוקרה לכל מי שלקח חלק בפעילות במהלך התקופה. בנוסף הוקרן סרט שהופק על ידי קק"ל בשם "האנשים הטובים של הארץ" המציג את פעילות הכבאים בחודשים האחרונים ואת נזקי השריפות ליערות קק"ל בעוטף. 

 דניאל עטר, יו"ר קק"ל, בירך את הנוכחים: "התכנסנו היום להגיד תודה ללוחמי האש של קק"ל וכב"ה שהוכיחו ששיתוף הפעולה בינינו הוא משמעותי והכרחי. אנו בקק"ל קבענו לפעול בכל צורה ודרך כדי לעמוד במטרה שהצבנו לעצמנו – מיליון תושבים חדשים בנגב ובגליל. כדי לעשות זאת אנו צריכים לספק סביבת מגורים ירוקה ולכן גם מערך הכיבוי של קק"ל פועל מתוך שמירה על היערות למען התושבים עצמם. לכל מי שהטיל ספק, עובדי קק"ל מוכיחים פעם אחר פעם כי חשיבות קק"ל כיום לא יורדת מחשיבותה בעבר, במיוחד בכל הקשור לשמירה על יערות ועל הירוק של הארץ שלנו. אני מאחל לכולנו שלא נצטרך יותר לאיכויות ולמקצועיות של עובדי קק"ל ולהם אאחל, תמשיכו להביא גאווה גדולה לארגון".

 אחרי יו"ר קק"ל עטר, עלה לבמה לברך גם דדי שמחי, נציב כבאות והצלה: "אני מודה לתושבי עוטף עזה על האומץ והעזרה וכמובן לשותפינו השונים בכיבוי השריפות. בארבעת החודשים האחרונים שיפרנו את היכולת שלנו לכבות שריפות בצורה מדהימה. הצלחנו לצמצם את זמן הכיבוי מממוצע של 15 דקות לממוצע של 7 דקות בלבד. בעקבות שיתוף הפעולה המוצלח עם קק"ל השתפרנו גם אנחנו – לאחר שרכשתם את משאיות הכיבוי מדגם טטרה מצ'כיה, הוספנו גם אנחנו שמונה משאיות כיבוי חדשות למערך. אני כולי תקווה שלא נצטרך להתמודד שוב עם איום שכזה, אך במידה וכן, אני בטוח שנצליח לעמוד באתגרים".

 

עוד באשקלון
כתב לוקאל 20/01/2019
כתב לוקאל 15/01/2019
כתב לוקאל 12/12/2018
תמי מאור 10/12/2018
כתב לוקאל 03/12/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
חשד: תקף את ילדיו ואיים עליהם
הולכת רגל נפגעה ממשאית - מצבה קשה
הערבה התיכונה בקדמת המדע והטכנולוגיה
הערבה התיכונה בקדמת המדע והטכנולוגיה
טאי-צי חינם - לא תבואו?
טאי-צי' חינם - לא תבואו?
פסטיבל האסיף
נחקרו בעלי חברת טלמרקטינג בראשל"צ
מטבח לימודי במוסנזון
חקלאות אורבנית בתיכון מוסינזון
מה יהיה גובה הבניינים בפרויקט "קרית שחקים"?