אשקלון

"צריך להפסיק לחיות ככה"

עשרות מתושבי הדרום ועוטף עזה חסמו את מעבר הסחורות בכרם שלום בקריאה להפסיק את מעבר הסחורות לחמאס כל עוד נמשכים שיגורי הטילים וההפרעות לשגרת חייהם של תושבי מדינת ישראל בכלל ותושבי עוטף עזה בפרט

תמי מאור 29/10/2018
מחאת תושבי הדרום (צילום: דוברות אם תרצו)

עם אור ראשון חסמו עשרות מתושבי הדרום ועוטף עזה את מעבר הסחורות בכרם שלום בשל המצב המתוח בדרום. פעילי אם תרצו ותושבי האזור חסמו את הכביש בקריאה להפסיק את מעבר הסחורות לחמאס כל עוד נמשכים שיגורי הטילים וההפרעות לשגרת חייהם של תושבי מדינת ישראל בכלל ותושבי עוטף עזה בפרט.

 ליאנה פרץ, תושבת קיבוץ כרם שלום שנכחה בחסימת הכביש אמרה: "נמאס לנו, הגיע הזמן ששרי הקבינט יתעוררו וימצאו פתרון. הילדים שלנו מתעוררים בלילות בפחד מטילים וכל העת סופרים את הצעדים מהמיגונית. צריך להפסיק לחיות ככה".

אלון שוורצר ראש אגף מדיניות בתנועת "אם-תרצו" אמר "התייצבנו הבוקר לצד תושבי הדרום על מנת להביע סולידריות איתם, זה לא מאבק שלהם בלבד אלא מאבק למען ביטחון כלל תושבי מדינת ישראל. את הטרור הערבי יש לחסל בהכרעה מוחלטת והפסקת כל מעשי הטרור. לא יתכן שבזמן שמחבלי החמאס נהנים בכלא הישראלי ושחמאס נהנה מסחורות המוכנסות לעזה, חיילינו אורון והדר מוחזקים בידיו, לא ניתן להפקיר את תושבי העוטף ואת חיילי צה"ל בחזית. נמשיך לעמוד לצד תושבי העוטף וחיילי צה"ל עד שמדינת ישראל תפעל להכריע את החמאס".


עוד באשקלון
מיכאל פרוסמושקין 03/11/2019
מיכאל פרוסמושקין 28/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 01/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 28/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 29/08/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
מי הגיש הצהרת הון?(ומי לא?)
משפחת לוחמי האש
באו חושך לגרש
חברי מועדון הליונס
הליוניסטים פתחו שנת התנדבות חדשה
ענף ספורט לכל ילד
הטביעה את בנה באמבטיה וזוכתה בגלל אי שפיות
 כוכב הילדים יובל שם טוב
כוכב הילדים יובל שם טוב הורשע בהחזקת סמים
"עכשיו זה התור שלי "