אשקלון

תאונה, הפקרה ומסכת שקרים

כתב אישום הוגש נגד צעיר שהיה מעורב בתאונה במושב ברכיה בה נהרג יגאל סעדון ז"ל . על פי כתב האישום הנאשם רכב על אופנוע למרות שלא היה מורשה לנהיגה, היה מעורב בתאונה, הפקיר את הפצוע בזירת התאונה ובהמשך כשהגיע לקבל טיפול טען כי נפל מסוס

כתב לוקאל 12/11/2018
היה מעורב בתאונה והפקיר פצוע (תמונה להמחשה iclipart)

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לפני זמן קצר לבית המשפט המחוזי בב"ש כתב אישום נגד צעיר בן 23, המייחס לו ביצוע עבירות של הפקרה לאחר פגיעה, נהיגה ללא רשיון נהיגה בתוקף, נהיגה בשכרות, שיבוש מהלכי משפט ועבירות נוספות, בגין מעורבותו בתאונת דרכים במושב ברכיה, בה נהרג יגאל סעדון ז"ל.

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד אביב דמרי, ביום 19.10.2018, הנאשם רכב על אופנוע, למרות היותו בלתי מורשה לנהיגה ולאחר שהשתמש בסמים. תוך כדי הנסיעה, הנאשם היה מעורב בתאונת דרכים בה המנוח נפצע קשה, כאשר בהמשך נקבע מותו. הנאשם הפקיר את המנוח בזירת התאונה, לא עמד על תוצאותיה, לא הגיש לו עזרה ובכלל זה לא הזעיק כוחות הצלה. מיד לאחר התאונה, הנאשם נסע לביתו, החליף בגדים ובהמשך, עת הגיע לטיפול בבית החולים, מסר דיווח כוזב, לפיו נפל מסוס. חבריו של הנאשם, שנשארו במקום התאונה, שיבשו את זירת התאונה בכך שהחביאו את האופנוע המעורב בתאונה, מסרו לכוחות ההצלה דיווחי שקר אודות קרות התאונה, והסתירו את העובדה כי הנאשם רכב על האופנוע המעורב בתאונה.

בהמשך, במהלך חיפוש בביתו של הנאשם, נמצאו סמים וכדורי רובה שהוסלקו בתוך גרב. לפיכך, כתב האישום מייחס לנאשם גם ביצוע עבירות של החזקת סמים לצריכה עצמית והחזקת נשק.

הנאשם ביצע את העבירות, כשלחובתו מאסר מותנה של 8 חודשים וכן פסילה מותנית בת שלושה חודשים, בגין עבירות של נהיגה ללא רישיון נהיגה.

התיק נחקר ע"י את"ן לכיש ואח"מ לכיש במשטרת ישראל. הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו. מצ"ב כתב האישום ובקשת מעצר עד תום ההליכים.

 

עוד באשקלון
חשבנו שיעניין אותך גם...
ניתוחים יחודיים לשחזור אוזניים בילדים
למען חיוך של ילד - מאוזן לאוזן
"המפציץ החום" הגיע
נבחרות הבאולינג והכדורשת של כפר עידוד זכו באליפות ישראל
אלופי הארץ המיוחדים
פנס ראשון - הפנינג חברת החשמל ומוזיאון נחום גוטמן לאמנות
'הפנס הראשון'
חברת המועצה יפעת קריב
יותר תושבים בוועדות העירוניות בהוד השרון
ב-28 בדצמבר: "מרוץ התחתונים" השמיני
קרן קימת לישראל - נוטעת את העתיד
נחיתת חירום בשדהת בהרצליה
נחיתת חירום בשדה"ת בהרצליה