אשקלון

המורים בסרט

אגף החינוך של המועצה האזורית חוף אשקלון פינק לרגל "יום המורה" 180 מורים ומורות בסרט קולנוע במתחם ה-VIP ב"גלובוס סנטר"

כתב לוקאל 03/12/2018
המורים בקולנוע (צילום: יאיר הרוש)

המועצה האזורית חוף אשקלון הצדיעה ביום חמישי שעבר למורים ולמורות שלה במסגרת "יום המורה" בדרך מקורית.

תחילה, לכל אורך היום, התקיימו בבתי הספר ארוחות בוקר והפתעות למורים, ביוזמת וועדי ההורים. זאת, כחלק מההוקרה למורים על עבודתם הנמרצת לאורך כל השנה.

בערב חיכתה למורים הפתעה שהכין אגף החינוך- סרט קולנוע. 180 מורים מכל בתי הספר שלנו, כולל מנהלים, הגיעו לצפות בסרט קולנוע במתחם ה-VIP ב"גלובוס סנטר" שבמושב מבקיעים. המורים קיבלו פופקורן, נאצ'וס ושתייה חופשית ו"ניקו את הראש" בצפייה בסרטו החדש והמצליח של הבימאי אבי נשר- "סיפור אחר.

 ראש המועצה היוצא, יאיר פרג'ון, אמר למורים ולמורות: "אין מקצוע בחברה המודרנית שמשפיע על הפרט כמו מקצוע ההוראה. כל מי שעוסק בחינוך, בין אם סייעת במעונות, בספריה, כמנהל בית ספר או מורה, רמת ההשפעה היא עצומה". פרג'ון בירך את הקהל בהמשך עשייה חינוכית ופורייה.

מנהלת אגף החינוך במועצה, יפית בוכריס אמרה: "יואב אבני בספרו שלושה דברים לאי בודד כתב : 'תפקיד המורה להיות מובן, לא מובן מאליו....'. אנחנו במועצה מאמינים שמורה טוב הוא מורה שטוב לו, ולכן נעמול גם בשנה זו ליצירת גאוות היחידה לאנשי החינוך שלנו שיהיו גאים להיות חלק ממערכת החינוך בחוף אשקלון. ערב זה הוא אחד מבין אוסף הפעולות שאנו מתכננים ומבצעים לרווחת המורים. תודה גדולה לשותפים הרבים ,ראש המועצה ,עובדי  אגף החינוך וכמובן למנהלי בתי הספר, צוותי החינוך וועדי ההורים. יום המורה הוא יום חג לכולנו תודה שבחרתם להיות חלק ממערכת החינוך שלנו בחוף אשקלון יום המורה שמח".


עוד באשקלון
כתב לוקאל 20/01/2019
כתב לוקאל 15/01/2019
כתב לוקאל 12/12/2018
תמי מאור 10/12/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
מרוץ כפר סבא ה- 29
שיא משתתפים במרוץ כפר סבא ה- 29 ע"ש רס"ל זיו בלאלי ז"ל
שני פצועים מירי בנצרת
היתר הבנייה בוטל לאחר תחילת העבודות
ההיתר בוטל לאחר שהעבודות החלו
"מעירים את העיר"
מיוזמה מקומית לפריצה בינלאומית
לראשונה בארץ
רוצח דרק רוט נעצר בפרשה הונאה
רוצח דרק רוט נעצר בפרשה הונאה
אירוע הספרות הגדול בתל אביב-יפו "רגע אחד"