אשקלון

כוכב נולד בחוף אשקלון

במתנ"ס המועצה האזורית חוף אשקלון התקיים הגמר העשירי של תחרות הזמר לילדים "כוכב נולד"

כתב לוקאל 12/12/2018
משתתפי "כוכב נולד" בחוף אשקלון (צילום: יאיר הפקות)

10 ילדים מיישובי המועצה האזורית חוף אשקלון נבחרו בתום אודישנים להשתתף בפרויקט העצמה- "כוכב נולד", שנמשך על פני מספר חודשים וכלל לימוד אומנויות הבמה, העמדה, הופעה בפני קהל ועוד.

אירוע השיא היה ביום חמישי בתחרות שירים בסימן אחדות: "ביחד ננצח". את הפרויקט הפיק וביים עציון בשארי לצד המעבד המוזיקלי סשה פורמן, בליווי כרמלה מיכאלי, מנהלת תחום התרבות ויוסי דהרי, מנהל מתנ"ס חוף אשקלון.

בתום מופע מקצועי ומלהיב של הילדים המתחרים הוכרזו הזוכים: מייה אוחיון מקיבוץ זיקים זכתה במקום הראשון עם השיר "אנשים חמים". למקום השני הגיעה נטע ארז מבת הדר עם השיר "שנהיה". למקום השלישי הגיע נדב חנציס מניר ישראל עם השיר "אהבת חינם". המשתתפים הנוספים הם שהם מורד ("ביחד"),שירה ג'בלי ("יד ביד"), אהבה אזולאי ("שירו של שפשף"), תמר חטשואל ("זה הרגע לאהוב"), ירין ועקנין ("פשוט אנשים"), שירה אביסרור ("ציפור קטנה בלב") ויעל פרידמן ("חברים").

יוסי דהרי, מנהל המתנ"ס, אמר לאחר האירוע: "פרויקט כוכב נולד הוא פרויקט הדגל של המתנ"ס והוא בין הפרויקטים היחידים אשר במסגרתו נפגשים ילדים מכלל הישובים ובתי הספר לפעילות משותפת. זו השנה ה-10 שהמתנ"ס מפעיל את הפרויקט ואני שמח לראות עשרות ילדים שהשתתפו בו וחוו חוויה חינוכית ומעצימה".

 

 


עוד באשקלון
כתב לוקאל 20/01/2019
כתב לוקאל 15/01/2019
תמי מאור 10/12/2018
כתב לוקאל 03/12/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
מנגישים את שירותי הדת
יוסף מיכאלי
יוסף בעל החלומות
הולך רגל נהרג מפגיעת רכב
הולך רגל נהרג מפגיעת רכב
"זה אתגר וכיף גדול"
פרופ אברהם ביגלמן
המלצות לעונת האביב
מגדל העמק: קייטנות עד אמצע אוגוסט
צעיר נורה למוות בבאר שבע
פסטיבל סרטי הספורט הראשון של סינמטק תל אביב
פסטיבל סרטי הספורט הראשון של סינמטק תל אביב בשיתוף מרתון סמסונג תל אביב