אשקלון

פורום 100 הימים

ראש המועצה האזורית חוף אשקלון פנה לתושבים כדי שייקחו חלק בתוכנית אסטרטגית שתעצב את חזון המועצה ותוכניותיה לשנים הקרובות

תמי מאור 19/12/2018
איתמר רביבו, קורא לתושבים להיות מעורבים (צילום: יאיר הרוש)

"ההון האנושי הקיים במועצה הוא היתרון העצום שלנו ולכן השיתוף של כלל האנשים בעלי הידע והניסיון הוא הכרחי. מסיבה זו אני רואה חשיבות רבה בעבודת הפורום שאותו ירכז מטעמי רונן ליבנה". כך כתב השבוע ראש המועצה האזורית חוף אשקלון, איתמר רביבו, לעובדי ותושבי המועצה. את הרעיון להקמת הפורום הגה יחד עם רונן ליבנה במהלך תקופת הבחירות (ליבנה הסיר את מועמדותו לראשות המועצה ותמך ברביבו).

ראש המועצה ציין עוד כי הפורומים השונים אינם באים במקום עבודת המועצה, אך נדרשת מעורבות חיונית מצד הציבור: "רק בשיתוף מלא ואמיתי בין כלל המעורבים נוכל להגיע לבניית תכניות וחזון התואמים את חלומותינו, אבל הינן גם ברות יישום ממשי בלוח זמנים הגיוני. התנהלות שקופה ומשתפת של כולנו תביא לתוצאות הטובות ביותר".

במכתב נוסף שנשלח מטעם מרכז "פורום המאה", רונן ליבנה, צוין כי התוכנית היא לכנס פורומים בנושאים הבאים: שירות לתושב: חינוך: רווחה וקהילה (שיכלול גם: צעירים, גיל שלישי ותרבות): פיתוח עסקי: תיירות: חקלאות: מושבים: ספורט: ביטחון: תברואה ותשתיות. רונן ליבנה אמר השבוע: "זו אינה רשימה סגורה ובהחלט ייתכן ויהיו פורומים נוספים וכן כאלו שיאוחדו. בנוסף לנציגי הציבור יהיו כמובן חברים בפורומים השונים, חברי מליאה ואנשי מקצוע מהמועצה איש איש בתחומו".

תושבי חוף אשקלון המעוניינים להצטרף יוכלו ליצור קשר בדוא"ל או ברישום מקוון עד ליום חמישי 20.12.18: ronenhofashkelon@gmail.com

ניתן לפנות גם על ידי מילוי טופס מקוון בקישור הבא: https://goo.gl/forms/ P7Z7zIYUFZemSL8U2

עוד באשקלון
חשבנו שיעניין אותך גם...
המשטרה הודיעה: תשתית ראייתית נגד ראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן
"יש לנו רק כדור ארץ אחד"
 מרי פופינס
הבלט הישראלי מציג: "מרי פופינס"
תעמוד באתגר?
פעילויות לילדים באושילנד
צעיר נפצע מפיצוץ מטען בצפון הארץ
"לעולם אל תגיד לי זה לא יקרה"
שר העבודה והרווחה חיים כץ הגיע לביקור בלשכתו של ראש עיריית פתח תקווה
בפתח תקווה מקדמים את רווחת התושבים