אשקלון

שוטר ובנו נהרגו בתאונה בדרום

בהתנגשות בין רכב הסעות לרכב פרטי נהרגו שוטר ובנו החייל. כמו כן גבר נוסף נפצע קל עד בינוני. המשטרה פתחה בחקירה

מיכאל פרוסמושקין 21/12/2018
זירת התאונה (כב"ה מחוז דרום)

שוטר (48) ובנו (20) נהרגו בתאונת דרכים שאירעה בצהריים (יום שישי) בכביש 232 ליד מושב חלץ.

סמוך לשעה 11:45 התקבל דיווח על תאונת דרכים חזיתית  בין מיניבוס לפרטי בכביש 232 מצומת חלץ לצומת גבעתי.  עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום כוחות מד"א, משטרה וכיבוי. אולם, לאחר חילוצם של שני נוסעי הרכב הפרטי נאלצו צוותי הרפואה לקבוע את מותם של השניים.  כמו כן, גבר, כבן 60, שנפצע בינוני פונה באמצעות מסוק מד"א לבית חולים "סורוקה" בבאר שבע.

חובש רפואת חירום במד"א אלאור טוויל ופראמדיק מד"א אייל חן סיפרו: "מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד בין רכב הסעות מסחרי שהיה ריק מנוסעים ורכב פרטי. שני הנוסעים שהיו ברכב הפרטי נלכדו כשהוא מחוסרי הכרה, בסיוע עוברי אורח וכוחות הכיבוי חילצנו אותם מהרכב אבל הם היו עם פגיעות קשות וללא סימני חיים ולצערנו לא נותר לנו אלא לקבוע את מותם. נהג הרכב המסחרי שנפגע בחזה חולץ מהרכב למסוק מד"א שנחת בסמוך ופונה לבי"ח סורוקה כשמצבו בינוני והוא בהכרה."

פאראמדיק מד"א אלכס קוסינוב סיפר:  "כשהגענו למקום ראינו רכב מסחרי ורכב פרטי מעוכים על הכביש, מחוץ לרכב  הפרטי שכב גבר מחוסר הכרה ללא נשימה וללא דופק עם פגיעה רב מערכתית קשה, לאחר שביצענו בדיקות רפואיות נאלצנו לקבוע את מותו,  בתוך שני הרכבים הנהגים נלכדו בכסא הנהג, ברכב הפרטי צעיר כבן 20 היה מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית קשה , הוא היה ללא סימני חיים ולאחר שהכבאים חילצו אותו נאלצנו לקבוע את מותו , נהג הרכב המסחרי גבר בשנות החמישים חולץ בהכרה מלאה עם פגיעה רב מערכתית ולאחר טיפול ראשוני העברנו אותו למסוק מד"א שפינה אותו לבית חולים סורוקה במצב בינוני ויציב". 

מהמשטרה נמסר כי בוחני תאונות הדרכים של מרחב לכיש ממשיכים גם בשעה זאת בחקירת נסיבות התאונה הקטלנית. רכבם של שני ההרוגים התנגש חזיתית ובעוצמה ברכב הסעות שהגיע מולם. נהג רכב ההסעות נפצע אף הוא כתוצאה מהתאונה ופונה לבי"ח.

עוד באשקלון
מיכאל פרוסמושקין 01/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 28/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 29/08/2019
מיכאל פרוסמושקין 21/08/2019
מיכאל פרוסמושקין 24/07/2019
מיכאל פרוסמושקין 13/07/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
הבנין החדש שיוקם ברחוב סולד 5
פרויקט פינוי בינוי ברחוב סולד 5 יוצא לדרך
ניצן רייך. לאפשר לכל משפחה לצאת לחופשה
"להגשים חלום של משפחות רבות"
שמות אביביים במיוחד
חושבים לקרוא לבן שלכם אביב? לקראת האביב - 5 שמות אביביים במיוחד
מימין לשמאל: אתי לייכט, מנהלת המרכז החינוכי-שיקומי בלוינשטיין, דר שרון שקלאי, מנהלת המחלקה לשיקום ילדים ונוער בלוינשטיין, אחד הנציגים של בתי הספר, דר חגי אמיר, מנהל ביהח לוינשטיין הנכנס, פרופ עמיר
תרומה של 25,000 ש"ח לביה"ח לוינשטיין
סער. הפכתי להיות אדם מעורב הרבה יותר חברתית
"מדינת ישראל טובעת בשחיתות שעלולה לפרק אותה"
גימרה אמרה מקבל את מגן ההוקרה מראש העירייה
שיא ישראלי במרתון
אירוע שבועות סוהו פולג
מה עושים עם הילדים באסרו חג שבועות?
פרויקט גרין פארק בשכונת נוווה שרת
בכמה מוצע למכירה הפנטהאוז הגבוה ביותר?