אשקלון

הרוג בתאונת עבודה בדרום

צעיר נהרג בתאונת עבודה בשטח פתוח במועצה אזורית חוף אשקלון. צעיר אחר נפצע באורח קשה

מיכאל פרוסמושקין 01/10/2019
זירת האירוע (צילום: תיעוד מבצעי מד"א)

הרוג ופצוע בתאונת עבודה היום (יום שלישי) סמוך לאשקלון.  
 
בשעה 16:51 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב לכיש על שני פועלים שנפגעו מחפץ כבד באתר עבודה בשטח פתוח במועצה אזורית חוף אשקלון. חובשים ופראמדיקים של מד"א קובעים את מותו של גבר כבן 25 ומפנים לבי"ח אסותא גבר כבן 25 במצב קשה עם פגיעה רב מערכתית. 

חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד"א בן טטרו סיפר: "כשהגענו לאתר ראינו את אחד הפועלים שוכב בתעלה חפורה בסמוך לצינור כבד כשהוא מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית קשה, ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו. פצוע נוסף בשנות ה 20 היה בהכרה מעורפלת וסבל גם כן מפגיעה רב מערכתית שכב בסמוך אליו. תוך שימוש בציוד מיוחד חילצנו אותו לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותו לבית החולים תוך כדי המשך טיפול רפואי מציל חיים כשמצבו קשה."
 
מהמשטרה נמסר: "כוחות משטרה הוזעקו אל אתר עבודות לבניית מאגר קולחין בתחומי מועצה אזורית חוף אשקלון בעקבות פציעתם של שני עובדים במקום. כוחות רפואה שהוזעקו אף הם נאלצו לקבוע את מותו של אחד מהעובדים והשני פונה להמשך טיפול בביה"ח. חוקרי המשטרה בזירה החלו בבדיקת נסיבות המקרה ודיווח אודות האירוע יועבר בהתאם למשרד העבודה".

עוד באשקלון
מיכאל פרוסמושקין 28/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 29/08/2019
מיכאל פרוסמושקין 21/08/2019
מיכאל פרוסמושקין 24/07/2019
מיכאל פרוסמושקין 13/07/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
מתנגדים נחרצות להקמת תחנת כח
פרס התסריט הטוב ביותר
סרט עם סוף טוב
סוף הקיץ
מתאבק הואשם בגידול סמים וגניבת חשמל
מסלול חינוך דמוקרטי במסגרת החינוך הפורמלי
התחדשות השוק העירוני בנתניה מתקדמת
חדר צנתורים חדש ב"פדה פוריה"
סופ"ש שמח