באר שבע

כיצד לבחור מתוך שפע המכוניות המשפחתיות בשוק?

ההחלטה על קניית רכב משפחתי חדש היא תמיד מרגשת. עם זאת, המבחר הגדול אשר קיים בשוק הרכבים עשוי להיות מעט מאיים ולא פעם גם להקשות על ביצוע ההחלטה. בעזרת מעט סקר שוק ומחקר מעמיק, דרך הגדרת התקציב שעומד לרשותכם ועד סינון האפשרויות שלא מתאימות לסגנון חייכם, לפניכם מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור נכון את הרכב המשפחתי הבא שלכם.

אתר לוקאל 02/07/2018
כיצד לבחור מתוך שפע המכוניות המשפחתיות בשוק?
pixabay

הגדירו תקציב

אחת מאפשרויות הסינון היעילות ביותר היא התקציב. התקציב שעומד לרשותכם בעצם מאפשר לכם להסיר את כל האפשרויות שלא עומדות עמו בקנה אחד וכך לחסוך זמן יקר וחיפושים. משהגדרתם את התקציב, יהיה לכם הרבה יותר קל להקטין את המבחר הקיים ולמצוא רכבים במחיר שתוכלו להרשות לעצמכם.

בחרו את היצרן המתאים

כמעט לכל האנשים ישנה העדפה בנוגע ליצרן כזה או אחר, בין אם בשל המלצות של בני משפחה או חברים שנוהגים ברכב ממנו הם ממש מרוצים ובין אם בשל משיכה לא ברורה שלכם אל מותג מסוים. באופן כללי, מומלץ לבחור ביצרן אמין ובעל מוניטין. כאשר מדובר ברכב למשפחה, חשוב לבחור גם ביצרן אשר ידוע כי מייצר מוצר כמה שיותר בטיחותי.

בחרו רכב שמתאים לאורח החיים שלכם

לכל משפחה יש את אורח החיים האופייני לה ועל הרכב לתת מענה ולהתאים לאופייה של משפחה אותה הוא עתיד לשרת. כך למשל אם אתם חיים בעיר, מומלץ לבחור בדגם יותר קטן כדי שלא תצטרכו להתמודד עם בעיות חניה. לעומת זאת, מגורים בקיבוץ או במושב מאפשרים לכם להתפנק עם רכב משפחתי מרווח.

התאימו את הרכב לגודלה של המשפחה

גודלה של המשפחה זהו פרמטר אשר גם נותן את הטון. מן הסתם, משפחה ולה ארבעה ילדים לא תוכל לרכוש רכב משפחתי סטנדרטי ולו חמישה מושבים ולכן גודל המשפחה זו סוגיה חשובה אשר עשויה להכריע לכאן או לכאן. בכל מקרה, מומלץ לחשוב על סוג הרכב שתבחרו עם מבט לעתיד ולקחת בחשבון את הנושא של התרחבות המשפחה.

צרכי תחבורה

שאלו את עצמכם מהם צרכי התחבורה שלכם וכך תוכלו לבחור ברכב אשר יספק מענה. האם זהו רכב פנאי? האם מדובר ברכב שישרת את המשפחה על בסיס יומיומי? האם הרכב עתיד לעשות נסיעות ארוכות או קצרות? שאלות אלו חשובות ויעזרו לכם להגדיר את המטרות ולמצוא את הרכב הנכון בעבורכם.

בחירה ברכב משפחתי מרווח של רנו תבטיח לכם בטיחות לצד נוחות, אבזור וטכנולוגיה. רק עלו על הרכב, חגרו חגורות בטיחות וצאו לדרככם שמחים ומרוצים.

עוד בבאר שבע
כתב לוקאל 17/01/2019
כתב לוקאל 13/01/2019
הרכבת נערכת לחגים
אתר לוקאל 05/09/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
חשד: צעירה סחטה קטינים
"יום הערכות" עירוני בהרצליה
אפריים זבלטובר וליאור גפן. להקל על שורדי השואה
אפריים זבלטובר, ניצול שואה , נהנה מהשירות החדש בעירייה
אישום: העלימו עשרות מיליוני שקלים
אישום: העלימו עשרות מיליוני שקלים
רועי בן מנחם. ספר ילדים ראשון
סוד ההצלחה
ראש עיריית הרצליה , משה פדלון
בחזרה לעתיד הרצליה 2030-2035
מיטב המטבח ההונגרי
שבוע הקולינריה ההונגרית בישראל
שוטרים ליום אחד