באר שבע

באים לחדש לכם

תלמידי תיכון אמי"ת טכנולוגי בבאר שבע מגיעים לבית הספר גם במהלך החופש הגדול ומבצעים עבודות תחזוקה במתחם בית הספר תמורת שכר

תמי מאור 17/07/2018
באים לחדש לכם
סגן המנהלת והתלמידים (צילום: באדיבות בית הספר אמי"ת טכנולוגי)

בתיכון אמי"ת טכנולוגי בבאר שבע תוכלו לראות תלמידים לאורך כל ימות השנה, גם במהלך החופשות. בית הספר מאמין בקשר עמוק ומתמשך עם תלמידיו לאורך כל השנה ושעות היממה. במהלך החופש הגדול מתקיימת פעילות ענפה לרווחת כל באי בית הספר – תלמידים ומשפחותיהם, צוות ביה"ס וגורמי קהילה שונים. כחלק מהמטרות החינוכיות של בית הספר, התלמידים מבצעים עבודות תחזוקה בהתנדבות ותמורת תשלום במהלך חופשת הקיץ.

התלמידים משפצים, צובעים את הכיתות ומטפחים את הגינה והשטחים הציבוריים כדי ששנת הלימודים הבאה תתחיל בצורה הטובה ביותר, מתוך תחושת שייכות אישית לנעשה בבית הספר. בתמורה לעבודותיהם, התלמידים מתוגמלים בשכר שעתי בתמיכת חברת אדמה מכתשים, מקבלים ארוחות במהלך היום מטעם בית הספר ורוכשים ניסיון מקצועי.

 קובי רביבו, סגן מנהלת בית הספר: "חשוב לנו לשמור על הקשר השוטף עם התלמידים שלנו ולהראות להם שהם יכולים לתרום ולעצב את פני בית הספר בעצמם. אנו מאמינים שתחזוקת בית הספר בחופש הגדול תורמת רבות לתחושת המסוגלות של התלמידים וליצירת מסגרת תעסוקתית בעלת ערך חינוכי במהלך ימי הקיץ. אנחנו שמחים לראות שכלל תלמידנו בוחרים להגיע לבית הספר מידי יום, במיוחד בזמן החופש הגדול."

 


עוד בבאר שבע
חשבנו שיעניין אותך גם...
ידידי החינוך של רחובות
צביקה קפלן ומנחם סנדובסקי
יום השואה ויום הזיכרון נפגשים בתמונה אחת עצובה
ראש העירייה– אמיר כוכבי
סלון
את לא לבד
קמפיין חדש של עידוד נשים להתנדב למשטרה
עיריית כפר סבא קוראת לנשים להתנדב למשטרת התנועה
שוק של תירוצים
שוק של תירוצים
הפוליטיקה של כפר סבא
הפוליטיקה של כפר סבא
חבר מועצת כפר שמריהו נהרג בהתרסקות דאון