באר שבע

בת תשע טבעה למוות במלון בים המלח

חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה בילדה, שנמשתה מהבריכה לאחר שככל הנראה שהתה מספר דקות מתחת למים, אך נאלצו לקבוע את מותה

כתב לוקאל 18/07/2018
בת תשע טבעה למוות במלון בים המלח
הילדה טבעה בבריכת המלון (תמונה להמחשה iclipart)

 ילדה בת תשע טבעה הבוקר (רביעי) למוות בבריכה במלון בים המלח. נסיבות האירוע נבדקות.

דובר מד"א, זכי הלר : בשעה 08:22 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב נגב על ילדה שנמשתה מהמים בבריכה במלון בים המלח. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה שבסופן קובעים את מותה של ילדה כבת 9. 

פאראמדיק מד"א דוראל ארזואן סיפר: "כשהגענו למקום ראינו על שפת הבריכה ילדה כבת 9 מחוסרת הכרה , ללא דופק וללא נשימה, סיפרו לנו שמשו אותה מהמים לאחר שככל הנראה שהתה מספר דקות מתחת למים, הענקנו לה טיפול רפואי שכלל עיסויים הנשמה, טיפול תרופתי וביצענו פעולות החייאה מתקדמות וממושכות שבסופן נאלצנו לקבוע את מותה". 

דוברות המשטרה (מרחב הנגב): משטרת ישראל פועלת כל העת בחקירת אירועים על מנת להגיע לחקר האמת תוך מיצוי החקירה והשלכותיה, ולמנוע ככל הניתן הישנות אירוע דומה והכל למען בטחונו של האזרח. כהמשך לאירוע טביעת הילדה בת ה 10 במלון בים המלח וקביעת מותה, שוטרים הגיעו למקום והחלו במלאכת איסוף הממצאים. תוך התייעצות עם הפרקליטות נפתחה חקירה בחשד לגרימת מוות ברשלנות ועוכבו 6 מעובדי המלון. נוכח האירוע והחשד המיוחס הורתה משטרת ישראל על סגירת הבריכה לצורך חקירה ובדיקת העמידה בדרישות הרישוי.


עוד בבאר שבע
מיכאל פרוסמושקין 19/08/2019
מיכאל פרוסמושקין 16/08/2019
מיכאל פרוסמושקין 22/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 20/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 15/06/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
אישה נדרסה למוות בשומרון
הולך רגל נפצע קשה בירושלים
הולך רגל נפצע קשה בירושלים
בדרך להצלחה
לברוידא עדיין אין רוב במועצה
הפוליטיקה של כפר סבא
הפוליטיקה של כפר סבא
כתובות גרפיטי גסות פורסמו על מתקני משחקים בגינת מגדיאל
נתוני המועצה הדתית בכ"ס לכבוד ט"ו באב
סיבוב בחירות שני בראשון לציון