באר שבע

אישום: שפכה שמן רותח על בן זוגה

כתב אישום שהוגש נגד תושבת ערד מייחס לה חבלה בכוונה מחמירה, לאחר ששפכה בכוונה שמן רותח על בן זוגה בעודו ישן, וזאת לאור חשדה כי הוא בוגד בה

תמי מאור 23/07/2018
שפכה שמן רותח על בן זוגה
כתב אישום בגין חבלה בכוונה מחמירה (תמונה להמחשה iclipart)

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה היום (שני) לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום נגד תושבת ערד, בת 44, אם לשלושה, אשר על רקע חשדה כי בן זוגה בוגד בה, שפכה עליו שמן רותח בעת שישן במיטתו. כתב האישום מייחס לנאשמת ביצוע עבירה של חבלה בכוונה מחמירה.

 על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד קרן שטרית מפרקליטות מחוז דרום (פלילי), ביום  7.7.18, כאמור על רקע חשדה של הנאשמת כי בן זוגה בוגד בה ולאחר ויכוח בין השניים, נטלה הנאשמת סיר עם שמן רותח בו טיגנה לפני כן בצק, הלכה עם הסיר לחדר השינה בו ישן בן זוגה, התקרבה אליו ושפכה את השמן הרותח שבסיר על ראשו, פניו, צווארו, חזהו וגפיו העליונות, והכל בכוונה לגרום לו נכות או מום או לגרום לו לחבלה חמורה.

כתוצאה ממעשיה של הנאשמת, התעורר בן הזוג בבהלה ובצרחות, כשהוא נאנק מכאבים, קם מהמיטה והחל לצעוד לעבר היציאה מחדר השינה. לאור הכאבים העזים שחש, לא יכול היה להמשיך ללכת והתיישב על הרצפה, במסדרון, בכניסה לחדר השינה שבדירה, תוך שהוא קורא לעבר הנאשמת. הנאשמת, בתגובה, יצאה מחוץ לדירה ועישנה סיגריה.

שכנים ששמעו את הצעקות של המתלונן וילדיו הזמינו את המשטרה וכוחות ההצלה.

המתלונן הובהל אל חדר טראומה שבבית החולים "סורוקה" בבאר שבע, ואושפז במחלקת טיפול נמרץ, שם הוברר כי נגרמו לו כוויות בשטחים נרחבים בדרגה שנייה. המתלונן עודנו מאושפז בבית החולים.

 


עוד בבאר שבע
צעיר נדקר בבאר שבע
כתב לוקאל 13/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 11/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 07/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 05/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 17/04/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
הרוג ופצועים בתאונת עבודה סמוך לקיבוץ רשפים בעמק בית שאן
הרוג ופצועים בתאונת עבודה סמוך לקיבוץ רשפים בעמק בית שאן
הפוליטיקה של הוד השרון
הפוליטיקה של הוד השרון
עכו חגגה את חג החגים
גבר נפגע קשות בשריפה בקריות
חורש בשטח התכנית. התושבים מתנגדים להרס הטבע
עשרות התנגדויות הוגשו לתוכנית הבניה "דרום גלילות"
מציאות רבודה במוזאון
יש להם קייס
"הייתי בסערת רגשות מאוד קשה"