באר שבע

נערים לכדו חשוד בפדופיליה

צעיר נעצר בחשד כי ניהל שיחות בעלות אופי מיני עם נערים באינטרנט והגיע למפגש איתם בגינה ציבורית ברעננה. הנערים עיכבו את החשוד עד להגעת המשטרה

מיכאל פרוסמושקין 31/07/2018
נעצר חשוד בביצוע עבירות מין ברשת
חשוד בעבירות מין ברשת (תמונה להמחשה iclipart)

צעיר, בן 23, נעצר אתמול (שני), לאחר שהגיע למפגש עם נערים ברעננה לאחר שניהל עמם שיחות בעלות אופי מיני.

שיחת טלפון של נערים למוקד 100 של המשטרה הביאה למעצר "על חם" של צעיר מנתיבות בחשד לעבירות בעלות אופי מיני שביצע כלפיהם ברשת. תחילתו של המקרה היוצא דופן בשיחת טלפון שהתקבלה ביום שני השבוע במשטרה כשמעבר השני של הקו היה נער, כבן 16, אשר מסר כי וחברו מעכבים בגינה ציבורית ברעננה חשוד שהגיע למפגש בעל אופי מיני עמם, לאחר שניהל איתם שיחות בעלות אופי מיני ברשת האינטרנט. כוחות משטרה שהגיעו למקום עיכבו את החשוד לחקירה בתחנת המשטרה ובסיום חקירתו הוא נעצר. על פי המשטרה, הנערים לא נתקלו באלימות מצידו של החשוד עד להגעת כוחות המשטרה.

 מחקירת משטרת כפר סבא עולה כי הנערים ביקשו, מיוזמתם, לאתר פדופילים ברשת האינטרנט  בהשראת מעשיו של  אבי דוביצקי המכונה "צייד הפדופילים". הנערים נכנסו לרשת החברתית "אינסטגרם", שהופכת ליותר ויותר פופולארית בקרב בני נוער, ושם, לטענת המשטרה, יצר עמם החשוד קשר והחל לנהל עמם שיחות בעלות אופי מיני מובהק. בהמשך השיחות ביניהם, הוא אף קבע כי ייפגשו בגינה ציבורית ברעננה.

 הנערים סיפרו על המקרה בשיחת וידאו עם דוביצקי אשר פורסמה בדף הפייסבוק שלו כשהם מסתירים את פניהם: "התחזינו לילד בן 14 והבחור שלח לנו הודעה והתחיל לדבר איתנו. אמרנו לו שההורים של הילד נסעו לאילת ואין אצלו אף אחד בבית. הוא אמר שהוא רוצה לבוא אליו, להתקלח איתו ולישון ביחד".  עוד סיפרו הנערים בשיחת הווידאו כי הנערים הקיפו את הגינה הציבורית בה נקבע המפגש וכל אחד התמקם במקומו. "אחד המתין לו במרכז הגינה בתור הילד. הוא חיבק אותו ונגע בו, והם הלכו לשבת על ספסל. אמרנו לו את שמו האמיתי שלו והוא היה בשוק מוחלט. באותו רגע כל החבר'ה שהיינו, בין 12 ל-13, יצאנו מכל המקומות והקפנו אותו. הוא ניסה לקום, הורדנו אותו על הספסל ואמרנו לא לזוז וקראנו למשטרה. הוא התחיל לבכות וביקש 'תעזבו אותי'. הוא אמר שהוא רק רצה לבוא לדבר עם הנער".

 נער אחר הסביר בשיחת הווידאו מה הניע אותם לפעול בנושא: "אנחנו עושים את זה לא בשביל לעשות סרטונים, אלא אך ורק כדי שילדים אחרים לא יפגעו מאנשים כאלה".

נוכח החשד נגד האיש, הוא הובא היום (שלישי) לבית משפט השלום בפתח תקווה, שם ביקשה היחידה החוקרת להאריך את מעצרו. בתום הדיון הוחלט להאריך את המעצר ביממה. החקירה נמשכת.

 

 

עוד בבאר שבע
מיכאל פרוסמושקין 07/12/2019
מיכאל פרוסמושקין 07/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 01/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 19/08/2019
מיכאל פרוסמושקין 16/08/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
בנות מצווה בסימן נתינה
שירות ההסעות העירוני בהרצליה בשבתות חוזר
קיץ על החוף
ילדי כיתות א2 מבית ספר גולדה מאיר
המלאכים הצעירים של כפר סבא
(מימין) רקטור האוניברסיטה פרופ מש, גילה אלמגור, נשיא האוניברסיטה פרופ רובין
אוניברסיטת חיפה העניקה תואר ד"ר לשם כבוד לשחקנית גילה אלמגור
אברהם פורז מתמודד למועצת ת"א
ניר גולן. במקום עבודתו באמדוקס
"זכינו לעובד מסודר, חרוץ ומדויק"
מלגות במרכז הצעירים העירוני
מלגות של אביב בחדרה
אישום: הטריד עובדים בלשכת סגן שר הבריאות
אישום: הטריד עובדים בלשכת סגן שר הבריאות