באר שבע

מקום שני בתחרות יזמות לצעירים מנתיבות

חניכי עמותת יוניסטרים ממרכז היזמות בנתיבות זכו במקום השני בתחרות "יזם השנה 2018" של העמותה, עם בקבוק המקרר כל משקה, תוך 30 שניות בלבד

תמי מאור 07/08/2018
מקום שני בתחרות יזמות לצעירים מנתיבות
בני הנער מנתיבות (צילום: דפנה גזית)

בני נוער, חניכי עמותת יוניסטרים ממרכז נתיבות פיתחו בקבוק המקרר כל משקה, תוך 30 שניות בלבד, ללא תלות במקור מים או חשמל. פיתוח הסטארט אפ המיוחד זיכה אותם במקום השני בשנה השלישית של התוכנית בתחרות "יזם השנה 2018" ע"ש טד ז"ל והדי אורדן ומשפחתם אשר נערכה ביום ד' האחרון בהיכל התרבות בת"א.

בני נוער, חניכי עמותת יוניסטרים ממרכז נתיבות הפועל בתמיכת סיטי, הבנק הבינלאומי, שותפות פילדלפיה-נתיבות שדות נגב והפדרציה היהודית של לוס אנג'לס, הגיעו לרעיון לאחר מחשבה על מוצר שישפר את חייהם של המטיילים. המוצר הסופי הוא הדור הבא של בקבוקי השתייה לו קראו FROZY. בעזרת הליווי והמנטורינג שקיבלו מהעמותה, הצליחו בני הנוער להגיע לטכנולוגיה חדשנית, שהוצגה לראשונה בתחרות "יזם השנה". הפיתוח המרשים של בני הנוער זיכה אותם במקום השני של השנה השלישית בתכנית יוניסטרים, בתחרות "יזם השנה 2018" ע"ש טד ז"ל והדי אורדן ומשפחתם אשר נערכה ביום ד' האחרון בהיכל התרבות בת"א, בנוכחות אלפי מבקרים בהם מאות אנשי עסקים מהארץ ומהעולם, נציגי ממשלה, אנשי תקשורת, דיפלומטים ושגרירים, אשר התרשמו מחברות הסטארט אפ של בני הנוער.

בני הנוער מנתיבות בהענקת הפרס (צילום: דפנה גזית)

בני הנוער מנתיבות בהענקת הפרס (צילום: דפנה גזית)

האירוע נערך במעמד שר הכלכלה אלי כהן, מנכ"ל רשות החדשנות אהרון אהרון, מייסד ויו"ר יוניסטרים היזם ואיש העסקים רוני צארום. התחרות נערכת בחסות: בנק הפועלים, הבנק הבינלאומי, קרן קלארידג, נובל אנרג'י, מילקי שטראוס,  החטיבה העסקית בנספרסו, אדידס, לאומי פרטנרס, דיסקונט חיתום, AIG ועוד.

התחרות הינה אירוע השיא של העמותה החותם את סופה של שנת הפעילות. במסגרת האירוע, הוצגו למעלה מ-80 סטארט אפים שפותחו על ידי 2,000 בני הנוער המשתתפים בתכנית יוניסטרים, מ-60 יישובים ברחבי הארץ, מכל קשת המגזרים בישראל: יהודים נוצרים ומוסלמים, חילונים ודתיים, בדואים ודרוזים הפועלים יחדיו לאורך כל השנה והתמודדו על פרס הסטארט אפ העסקי המצטיין ופרס האימפקט החברתי – על היוזמות אשר הובילו למען הקהילה. חבר שופטים הכולל את בכירי הקהילה העסקית בחן את חברות הסטארט אפ של בני הנוער ואת היוזמות החברתיות ובחר את היזם העסקי והחברתי של השנה.

בת שבע משה, מנכ"לית יוניסטרים: "כל מי שנמצא כאן בערב התחרות מייצג את תמצית הטוב של החברה הישראלית. המונח הזה "יוניסטרים" על שלל חלקיו: החניכים המופלאים שלנו שעובדים ללא לאות, כדי לבנות לעצמם ולקהילה שלהם עתיד טוב יותר. בוגרי יוניסטרים הנהדרים שמוכיחים, כבר עכשיו, שהם הפכו למנהיגים שמייצגים את החזון של הארגון והקהילה העסקית שבוחרים שנה אחרי שנה, לקחת חלק בפעילות, לנסוע לכל חלקי הארץ, להעביר סדנאות לבני נוער, להיות מנטורים ולתת עצה- אתם זאת מדינת ישראל האמיתית. המילה הזאת יוניסטרים מסמלת עבורי רוחב לב, סובלנות ואמונה באחר. כל מי שהגיע לתחרות, יכל לשבת בבית ולהתלונן. אבל כל מי שיושב כאן עכשיו, בחר לפעול אחרת. בחר לא לדבר אלא לעשות, לקחת אחריות, להשקיע, לייצר שינוי, להנהיג ולהוביל אותנו לעתיד של צמיחה כלכלית וחברתית. כל מי שיושב כאן, בחר להיות כל מה שהארגון הזה מסמל, בחר להיות יוניסטרים".


עוד בבאר שבע
חשבנו שיעניין אותך גם...
לביא. מה היו השיקולים בסגירת הגנים?
שבעה גני ילדים ייסגרו בשנת הלימודים הבאה
בר זומר
בר זומר נראית FIX
נשבר השיא הישראלי לאיסוף תרומות מנות דם
כיתת עתודאים ראשונה באילת
נושא תקן החניה עלה לשולחן המועצה
תאגיד מי רעננה השלים את ההכנות לקראת החורף
סדנת אהבה ושוקולד
איזה סלבס הגיעו לסדנת אהבה ושוקולד?
משלוחים מתוקים לאנשים השקופים