באר שבע

תוצרת תשע"ט

במהלך החג נולדו במרכז הרפואי "סורוקה": זוג תאומים, 50 בנים -בנות

כתב לוקאל 12/09/2018
תוצרת תשע
אירנה קוביליוס אחות ביולדות א', אופירה וחזי אזולאי עם הבת שנולדה וכנרת לוי אחות ביולדות א' (צילום: דוברות סורוקה)

במהלך ימי החג, עם כניסתה של שנת התשע"ט חדר הלידה במרכז סבן למיילדות ב"סורוקה" היה פעיל במיוחד עם 81 לידות. במהלך החג נולדו : זוג תאומים, 50 בנים ו-32 בנות, הודות לכל אנשי הצוות המנוסים בחדר הלידה, בחדרי הניתוח, במחלקת יילודים ופגים ובמחלקות היולדות במרכז סבן שעובדים לילות כימים בהבאת חיים חדשים לעולם.

 היולדת הראשונה לשנת תשע"ט היא ד״ר אופירה אזולאי פרסטר, 36, מומחית ברפואה פנימית ובמהלך התמחות ברפואה דחופה במלר״ד "סורוקה", שילדה את בתה עם כניסת השנה החדשה, במשקל של 3.805 ק"ג. בעלה של אופירה, ד״ר חזי פרסטר, בשנה האחרונה להתמחותו באורתופדיה במרכז הרפואי "סורוקה."

מספרים אופירה וחזי: ״בילינו בשעות הצהריים יחד עם הילדים בבריכה בעומר מקום מגורנו, ולאופירה התחילו צירים תוך כדי שהייתה במים. הבנו שבארוחת החג כבר לא נהיה ונסענו לסורוקה. הלידה עברה מהר ובקלות וזו הזדמנות להודות לצוות המדהים שיש לנו כאן ב'סורוקה' בחדר הלידה ובמחלקת היולדות״.

 מספרת המיילדת לוטה בן גל שיילדה את אופירה: ״אופירה וחזי הגיעו בערב חג לחדר לידה לקראת לידתה השלישית. אופירה הייתה בלידה פעילה, הייתה התקדמות מהירה והצירים הופיעו בעוצמה ובדחיפות. אופירה הועברה לחדר לידה ותוך מספר דקות הגיע ד"ר רוסלן המרדים להזרקת אפידורל

לאופירה וחזי היה זמן לבדוק לשלומם של הילדים הגדולים שנשארו בבית, ההורים וארוחת החג ואופירה עם כוחות של סופרוומן, בשליטה מלאה, מסיימת את הלידה בלחיצות של שני צירים. החדר התמלא בשמחה, אושר ופליאה על קבלת ביתם הקטנה לעולם. ילדת חג אמיתית״.

 

 

עוד בבאר שבע
חשבנו שיעניין אותך גם...
רעננה הולכת לסיבוב בחירות שני בין ברוידא לגינזבורג
מסתמן: רעננה הולכת לסיבוב בחירות שני בין ברוידא לגינזבורג
חגגו סוכות ביער יתיר
המועצה התכנסה לישיבה אחרונה לקדנציה
"אם אני מסתכל על הרזומה של רפי, הוא הכי מתאים"
ייאסר השימוש בקסדת חצי
'נמשיך לבנות את הערבה התיכונה'
אירועי חודש פברואר באושילנד
אלאדין, הנסיכה איימי והשפים מ"שני גברים ומקרר" מגיעים לאושילנד
גבר במצב אנוש לאחר שטבע בת"א