באר שבע

שר התיירות חנך מלון חדש בבאר שבע

״הבית העות׳מאני״, מתחם דירות אירוח ונופש חדש שנפתח לאחרונה בעיר העתיקה בבאר שבע

כתב לוקאל 03/10/2018
שר  התיירות חנך מלון חדש בבאר שבע
השר לוין בגזירת הסרט (צילום: יח"צ)

״הבית העות׳מאני״, מתחם דירות אירוח ונופש חדש נפתח לאחרונה בעיר העתיקה בבאר שבע

שר התיירות יריב לוין הגיע בין החגים לעיר העתיקה בבאר שבע וחנך את ״הבית העות׳מאני״, מתחם דירות אירוח ונופש חדש שנפתח לאחרונה בעיר העתיקה.

בטקס החגיגי גזר השר לוין את הסרט האדום ובירך את הבעלים של המלון, מיקי הווארד. השר הביע תקווה שהתיירות בעיר העתיקה תמשיך לפרוח בקצב מהיר ושיקומו בה עוד מלונות שיארחו את אלפי התיירים שמגיעים אליה מדי שנה ומטיילים בכל הנגב. 

השר לוין: ״מה שקורה בתיירות במדינת ישראל זו תוצאה של עבודה קשה ורבה שלנו במשרד התיירות. אנו שוברים שיאים של כל הזמנים בכניסות תיירים לישראל, וקצב בניית ופיתוח המלונות בישראל אף הוא בעליה. אנו תומכים ביזמים המקימים מלונות חדשים וגם השנה נמשיך ונקדם את התיירות בארץ בכלל ובנגב בפרט״. 

"הבית העות'מאני" הוא מתחם דירות בוטיק הממוקם בלב העיר העתיקה של באר שבע ובסמיכות רבה לרחוב סמילנסקי התוסס ולמרכז מבקרים בינלאומי באר אברהם. ב"הבית העות'מאני" 20 דירות בוטיק מרווחות של שני חדרי שינה (כ-60 מ״ר) וסלון כאשר לכל הדירות מרפסת או גינה פרטית מפנקת. הדירות מאובזרות ומרוהטות וכוללות אינטרנט מהיר, מטבח מאובזר, טלוויזיה וכבלים, מכונת כביסה ומייבש לכל דירה. על גג המלון מרפסת נוף מרהיבה, ממנה נתן לראות ולחוות את השילוב הייחודי שבין המודרני לעתיק אותו מציעה העיר העתיקה של באר שבע. 

מיקי הווארד, הבעלים של ״הבית העות׳מאני״ ציין בהתרגשות במעמד האירוע כי הוא שמח להיות חלק משמעותי מתנופת התיירות של באר שבע ואמר: ״באר שבע היא היעד הכי טוב בארץ לטיולי כוכב. ממנה אפשר לצאת לטיולים בכל רחבי הנגב עד לערבה הדרומית וגם העיר עצמה מציעה מגוון אטרקציות תיירותיות ותרבותיות לכל המשפחה״.

 


עוד בבאר שבע
חשבנו שיעניין אותך גם...
מיל"ה של הצלחה
אישה סירבה לקבל שירות מקופאית עם פירסינג
זמן הטוטו
ניסיון לנפץ שמשות סניף מרצ בהרצליה
העירייה גררה ופינתה 170 גרוטאות כלי רכב לגריטה
כנפיים של קרמבו נעים להכיר!
"כנפיים של קרמבו" נעים להכיר!
כוח חדש וצעיר בעיר
מותר לי להתמודד
"מותר לי להתמודד"