באר שבע

שני הרוגים בתאונה בנגב

בהתנגשות בין שלושה כלי רכב נהרגו שני בני אדם ונפצעו עוד שלושה בדרגות פציעה שונות. המשטרה פתחה בחקירה

מיכאל פרוסמושקין 13/10/2018
שני הרוגים בתאונה בנגב
זירת התאונה (צילום: תיעוד מבצעי מד"א)

 שני הרוגים ושלושה פצועים בתאונה קשה בצהריים (יום שבת) באזור דימונה. 

סמוך לשעה 14:15 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב נגב על תאונה קשה בין שלושה כלי רכב בכביש 25 סמוך לצומת דימונה לכיון המחצבה. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום כוחות כיבוי, מד"א ומשטרה . חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו במקום טיפול רפואי  לנפגעים אך בסופו של דבר קבעו את מותם של גבר כבן 60 וצעיר בשנות ה - 20 לחייו, וכן העניקו טיפול רפואי ופינו במסוק מד"א לבית חולים סורוקה שלושה  פצועים, בהם: צעיר בשנות העשרים במצב קשה מעורפל הכרה, עם פגיעה רב מערכתית, צעיר בשנות העשרים במצב בינוני יציב, בהכרה מלאה, עם חבלה רב מערכתית וגבר כבן 40 במצב קל עם חבלות. שני נוסעים נוספים נבדקו במקום ולא נזקקו לפינוי.

פאראמדיק מד"א אורגד כהן סיפר:"מדובר בתאונה קשה מאוד, ראינו רכב הפוך בתעלה בצד הדרך ומחוץ לרכב שכבו שני צעירים בשנות העשרים, הנהג היה מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה עם פגיעה רב מערכתית קשה, ביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו במקום, הצעיר השני היה בהכרה מעורפלת וסבל מפגיעה רב מערכתית, על הכביש היו שני רכבים נוספים, באחד מהם בכסא שליד הנהג ישב גבר כבן 60 מחוסר הכרה ללא נשימה וללא דופק הוא היה ללא סימני חיים ולאחר בדיקות רפואיות קבענו את מותו, מהמושב האחורי חולץ צעיר בשנות העשרים בהכרה מלאה עם חבלה רב מערכתית במצב בינוני ונהג הרכב כבן 40 סבל מחבלות קלות. הענקנו להם טיפול רפואי מציל חיים בשטח ופינינו אותם למסוק מד"א שנחת בסמוך ופינה אותם לבית החולים, שני נוסעים מהרכב השלישי טופלו במקום ולא נזקקו לפינוי".

 

מפרטים ראשונים עולה כי מדובר בתאונה בין שלושה כלי רכב. כתוצאה מההתנגשות אחד מכלי הרכב התהפך בתעלה לצד הכביש. בוחני התנועה של המשטרה פתחו בחקירת נסיבות התאונה. 

עוד בבאר שבע
מיכאל פרוסמושקין 22/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 20/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 15/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 08/06/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
לונה פארק בחינם במרכז הקניות אלון קריית השרון בנתניה
יום הבוחר בלונה פארק חינמי בנתניה
כתב אישום בגין אירוע דקירה בנתניה
יום הכיפורים בבית חולים מאיר:  658 איש הגיעו לקבל טיפול רפואי
יוה"כ ב"מאיר": 658 הגיעו לקבל טיפול רפואי
לראשונה: תרומת אונת כבד אלטרואיסטית
חופשה בסלוניקי
חופשה בסלוניקי
לימודי תעודה
לימודי תעודה – מסלולים אפשריים
בן חמו ביקש לאפשר לו לצאת לחו"ל
החופשה השנתית של משרד רוח ברהום באילת
נופשים ונהנים באילת