באר שבע

נרתמים לסייע למשפחה שביתה נפגע מטיל

הסוכנות היהודית והפדרציה היהודית מונטריאול יעניקו למשפחה סיוע ראשוני בגובה 4000 שקל. רשת מחסני השוק שלחה למשפחה מזון מוכן וביתי וכן, תאפשר למשפחה ליהנות מתמיכה מתמשכת של סלי מזון ככל שיידרש

כתב לוקאל 17/10/2018
נרתמים לסייע למשפחה שביתה נפגע מטיל
בית המשפחה נהרס כליל (צילום: מד"א)

בני המשפחה מבאר שבע שביתה נפגע לפנות בוקר (רביעי) מטיל  יזכו לביוע מצד הסוכנות ומצד רשת השיווק מחסני השוק.

עובדי הסוכנות היהודית ונציגי הקהילה היהודית של מונטריאול יעניקו בשעות הקרובות  למשפחה סיוע ראשוני בגובה של 4000 שקלים מכספי יהדות התפוצות באמצעות הסוכנות היהודית, שנועד לסייע לבני המשפחה בהתארגנות ראשונית ולתת מענה לצרכים הדחופים שלהם ובהמשך הם צפויים לקבל סיוע שיקומי של עד 25,000 שקל.

בנוסף, התגייסה הקהילה היהודית של מונטריאול, שהיא הקהילה השותפה של העיר באר שבע ובני שמעון, להעניק למשפחה מענק נוסף בסך 4000 שקל.

הסיוע ניתן באמצעות "הקרן לנפגעי טרור של הסוכנות היהודית" כביטוי לסולידריות של יהודי התפוצות עם נפגעי הטרור בישראל. נציגה של הקרן הסוכנותית תבקר את המשפחה בשעות הקרובות ותמסור להם באופן אישי את המענק הכספי הראשוני.

יו"ר הסוכנות היהודית, יצחק הרצוג: "הסוכנות היהודית, באמצעות 'הקרן לנפגעי טרור' וחברת 'עמיגור' של הסוכנות היהודית, מסייעת ותסייע ככל שביכולתה כדי לאפשר לתושבי הדרום ועוטף עזה להתמודד עם נזקי גלי הטרור. תוך שעות ספורות מרגע פגיעת הרקטה בבית משפחת תמנו בבאר שבע הגיעו נציגי עמיגור להעריך את הנזק לבית לקראת שיפוצו ובהמשך היום תעניק הסוכנות סיוע חירום כספי למשפחה. יישובי עוטף עזה הם עוטף ישראל והם חומת המגן בגבול הדרום וכך צריך לראות אותם. אני מחזק את תושבי הדרום שמפגינים קור רוח ראוי לציון ואת צה״ל וכוחות הביטחון״.

ובתוך כך, רשת מחסני השוק, נרתמה לסייע למשפחה ושלחה לה מזון מוכן וביתי "מהמטבח של ג'ולי" וכן, תאפשר למשפחה ליהנות מתמיכה מתמשכת של סלי מזון עבורה ככל שיידרש.

איתי נעמן, מנהל השיווק של הרשת: "אנו רואים בעזרה הדדית ערך עליון ועל כולנו להתגייס על מנת לסייע במצבים כאלה ולקוות שהשקט יחזור על כנו. אנו נסייע ככל הניתן הן במסגרת סלי מזון והן מבחינת המזון המוכן שמציעה הרשת על מנת לאפשר למשפחה יקרה זו לחזור לשגרה".

מהאני מאמין של החברה היא דואגת לשירות מקצועי, יעיל ואדיב ומציעה אף שירותי אונליין להזמנה מהירה ונוחה. הרשת משווקת בין השאר גם מוצרי מהדרין ייחודיים אשר אותם ניתן להשיג בסניפי


 

עוד בבאר שבע
מיכאל פרוסמושקין 07/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 01/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 19/08/2019
מיכאל פרוסמושקין 16/08/2019
מיכאל פרוסמושקין 22/06/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
משה פדר נהרג ברכבו
תושב כפ"ס נהרג מפגיעת טיל בדרום
גילויי האנטישמיות הם עלבון לעם היהודי ולכלל האנושות
״גילויי האנטישמיות הם עלבון לעם היהודי ולכלל האנושות״
 ילד נהרג כתוצאה מקריסת עץ בפארק לכיש
ילד נהרג כתוצאה מקריסת עץ בפארק לכיש
פצוע קשה מדקירות בקריות
מרעננה לארווויזיון?
יבוטל הפטור מהיטל השבחה בפרויקט מתחם אילת
לאונרד כהן ונעמי שמר נפגשים בקתדרה
במוזיאון העיצוב חולון נפרדים מ-2018