באר שבע

15 שנות מאסר לתושב הדרום שביצע עבירות מין בבתו הקטינה

על פי כתב האישום המתוקן בו הודה הנאשם, בין השנים 2016-2017 נהג הנאשם להתכתב באמצעות תוכנת ה"סקייפ" עם גולשים שהתעניינו בתכנים פדופילים. במהלך השיחות נהג לציין כי הוא מבצע מעשים מגונים ומעשי סדום בבתו הקטינה (אז בת 4), תוך תיאור מעשיו. בהמשך, שידר הנאשם למשתמשים האחרים ובזמן אמת את הפגיעה שמבביצע בבתו בתמורה לפגיעתם בבנותיהם או לכסף

כתב לוקאל 25/10/2018
15 שנות מאסר לתושב הדרום שביצע עבירות מין בבתו הקטינה
15 שנות מאסר (תמונה להמחשה iclipart)

בית המשפט המחוזי בבאר שבע גזר היום 15 שנות מאסר על תושב הדרום אשר הורשע בביצוע שורה של עבירות מין חריגות בחומרתן שביצע בבתו, בעת שהייתה כבת ארבע, במשך כ-10 חודשים. 


על פי כתב האישום המתוקן בו הודה הנאשם, בין השנים 2016-2017 נהג הנאשם להתכתב באמצעות תוכנת ה"סקייפ" עם גולשים שהתעניינו בתכנים פדופילים. במהלך השיחות נהג לציין כי הוא מבצע מעשים מגונים ומעשי סדום בבתו הקטינה, תוך תיאור גרפי ומפורט של מעשיו. בהמשך, שידר הנאשם למשתמשים האחרים ובזמן אמת את הפגיעה שמבצע בבתו בתמורה לפגיעתם בבנותיהם או בתמורה לסכומים כספיים, כל זאת לשם גירויו וסיפוקו המיני. בחלק מן המקרים, על פי הזמנה מראש מצד המשתמשים הנוספים צילם הנאשם את בתו הקטינה תוך שהוא מבצע בה עבירות, כאשר היא ערומה ומצולמת לצד הקדשה למשתמשים לצורך הוכחת אותנטיות התמונה. על מנת לבצע את המעשים, המתין הנאשם שבתו ואשתו יירדמו וכך יוכל לבצע את זממו ללא הפרעות. כך פגע הנאשם בבתו בזמן שישנה ובהיעדר יכולת להבין או להתנגד למעשיו. 

הנאשם הורשע במסגרת הסדר טיעון, שלא כלל הסכמות לעניין העונש, בביצוע העבירות: מעשה סדום בנסיבות אינוס בתוך המשפחה, סחר בבני אדם, מעשה מגונה בנסיבות אינוס בתוך המשפחה, שידול למעשה מגונה בנסיבות אינוס, עשיית שימוש בגופו של קטין לעשיית פרסום תועבה בידי אחראי ופרסום תועבה ובו דמותו של קטין בידי אחראי, וכן החזקת ופרסום תועבה ובו דמותו של קטין, מעשה מגונה והטרדה מינית.

ממחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה נמסר כי: "מדובר בתיק חמור וייחודי, חשיפה נדירה של שיטת פעולה של פדופילים ברחבי האינטרנט, היוצרים קשר אישי מול פדופילים אחרים לצורך מסחר בסרטונים בייצור עצמי של תכנים פדופיליים. הנאשם, בעודו נמצא בביתו ובחיק משפחתו, ביצע במשך 10 חודשים שורה של עבירות מין בבתו שגילה פחות מ-4 שנים. אז סחר הנאשם בחומרים שצילם עם פדופילים אחרים ברחבי העולם דרך אפליקציית הסקייפ, והעביר להם את התמונות והסרטונים שצילם תמורת תשלום ובתמורה לקבלת חומרים דומים בהם הם פוגעים בילדותיהן הקטינות. את העבירות ביצע הנאשם באמצעות מחשב וטלפון חכם, וכלל לא נדרש לצאת את פתח ביתו כדי לבצען. בית המשפט גזר עליו היום עונש של 15 שנות מאסר מאחורי סורג ובריח, לצד פיצוי למתלוננת."            

 

עוד בבאר שבע
מיכאל פרוסמושקין 01/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 19/08/2019
מיכאל פרוסמושקין 16/08/2019
מיכאל פרוסמושקין 22/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 20/06/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
נהג בפראות ונעצר בתום מרדף
הסכם קריב גוטרמן: גוטרמן מספר 2, בינתיים
הסכם קריב גוטרמן: גוטרמן מספר 2, בינתיים
הגיל זה רק מספר
מתנה לשנה החדשה
מתנה לשנה החדשה
תלמידי חטיבת אלון למען הגימלאים
תלמידי חטיבת אלון למען הגימלאים
הרב דר מיכאל לייטמן
אלפיים שנה של שנאה
לילך שם טוב
חודש האישה בסינמה סיטי ירושלים
קרן סגמן. מרחיבה את הפעילות
"נולדת לנצח"