באר שבע

חשד: הכינו וסיפקו אלכוהול מזויף

חמישה חשודים תושבי הדרום נעצרו בחשד להכנה ואספקה של אלכוהול מזויף. באחד מבתי החשודים נחשף סליק ובו חביות המכילות ״מתנול״, ממנו מכינים את האלכוהול המזויף שנמכר בחנויות ופיצוציות וגרם למותם של מספר אנשים שהשתמשו בו ולפגיעות פיזיות באחרים

תמי מאור 21/11/2018
הסליק של חביות המתנול (צילום: דוברות המשטרה)

ארבעה חודשים של חקירה סמויה שנערכה ביחידת ההונאה של המחוז הדרומי, הפכה אתמול (שלישי) לגלויה עם מעצרם של חמישה חשודים בהכנה ובאספקה של אלכוהול מזויף. היום הם יובאו בבקשה להארכת מעצרם בבית המשפט בבאר שבע.

אתמול לפני בוקר יצאו צוותים משולבים של  חוקרי משטרת ישראל וחוקרי יחידת מע״מ באר שבע לביצוע חיפושים בבתי החשודים, במהלכם אותר באחד מבתי החשודים סליק ובו חביות המכילות ״מתנול״. מדובר בחומר ממנו מכינים את האלכוהול המזויף שנמכר בחנויות ופיצוציות וגרם למותם של מספר אנשים שהשתמשו בו ולפגיעות פיזיות באחרים.

מחקירה ראשונית של החשוד שבביתו נמצאו 24 חביות בהן ״מתנול״ שכל אחת מהן מכילה 220 ליטר ועלותה היא 10,000 שקל, עולה כי הוא הכין כ -500 בקבוקי אלכוהול מזויף אותם שיווק בהמשך לפיצוציות ומרכולים באזור הדרום.
 
דוברות המשטרה ( דרום): "מדובר בחקירה נחושה שנועדה לאתר ולפעול כנגד סיכונו של הציבור בשל שימוש פוחז בחומרים מסוכנים על ידי מי מהחשודים, ולאחר שאירעו מספר מקרי מוות ופגיעה גופנית של ממש של אזרחים תמימים. אנו נמשיך לפעול תוך שימוש ביכולות והתחקות אחר כל אלו שיסכנו את שלום הציבור תוך המשך שיתוף פעולה אדוק עם גורמי מקצוע ואכיפה נוספים״.

עוד בבאר שבע
מיכאל פרוסמושקין 01/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 19/08/2019
מיכאל פרוסמושקין 16/08/2019
מיכאל פרוסמושקין 22/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 20/06/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
תאונת אופנוע סמוך לצומת גבעון
רוכב אופנוע נפצע קשה סמוך לצומת גבעון
מגעים לחיבור בין גור וכוכבי?
עיריית תא עתרה לבגצ בנושא גשר יהודית
עיריית ת"א עתרה לבג"צ בנושא גשר יהודית
הולכת רגל נפגעה מרכב בתל אביב
הולכת רגל נפגעה מרכב בתל אביב
רשימת 'העבודה' למועצת העיר
שלושה פצועים בתאונה בכביש 411
שלושה פצועים בתאונה בכביש 411
אישום: הזריקה לבנה הפעוט אינסולין
תקף צעיר עד אובדן הכרה