באר שבע

מתכוננים ליריד החקר בחווה החקלאית בבאר שבע

אדמה מכתשים ונבחרת של עשרות מתנדבים של החברה משקיעים משאבים, כישרון וזמן ומשדרגים את החווה לרווחת תלמידי העיר.

כתב לוקאל 10/02/2019
החווה החקלאית בבאר שבע
צילום: עוזי אברהם

כמדי שנה, וכחלק מההכנות ליריד החקר השנתי שמתקיים בחודש מרץ בחווה ללימודי חקלאות בבאר שבע, הגיעה בשבוע שעבר (ג') נבחרת של כ-30 עובדי אדמה מכתשים ליום של התנדבות בחווה. העובדים הגיעו עם המון מצב רוח ואנרגיות חיוביות תוך מחוברות יוצאת מהכלל לפעולה למען תלמידי העיר באר שבע. הם בנו עבור התלמידים מתחם ישיבה למידה חוץ כיתתי בתוך גן הירק שמזמן למידה חווייתית, הכינו מתחמי דשא סינטטי, חידשו וצבעו ציורי קיר והפכו את החווה למזמינה וצבעונית יותר. 

את החווה מלווה אדמה לאורך השנה במסגרת פועלה למען קידום החינוך למצוינות בעיר באר שבע, כאשר בחווה פועלת תכנית הדגל של אדמה בתחום החינוך לחקלאות וקיימות, "מפזרים זרעים של מדע". רחל לוי, מנהלת קשרי קהילה באדמה ציינה "אני שמחה שמדי שנה מצטרפים עוד ועוד עובדים לימי ההתנדבות המרגשים הללו בחווה. השנה הצטרפו אלינו לראשונה גם עובדי המו"פ הגלובלי החדש והמתקדם שהוקם במפעל בנאות חובב והם חוו מה זה להיות עובד אדמה, שרוח ההתנדבות זורמת בעורקיו". 

רחל ציינה במיוחד את פועלו של אלברט שוקרון, מנהל המשק של מפעל נאות חובב, שמשקיע לילות כימים בכישרון רב ובאהבה ללא גבולות בהקמה ובנייה של עבודות עץ רבות ומפוארות בחווה מזה שנים.


עוד בבאר שבע
חשבנו שיעניין אותך גם...
העירייה התחייבה להסתיר את חצר הגן
רשמית: איתן גינזבורג ברשימה של גנץ לכנסת
חשד לרצח צעירה בירושלים
מאסר בפועל לגבר שהצית אש וגרם לנזק
מאסר בפועל לגבר שהצית אש וגרם לנזק
כבוד האדם והכרת השונה בגן אתרוג
כבוד האדם והכרת השונה ב"גן אתרוג"
יוצאת לדרך
קטין נעצר בחשד לשוד מזוין בפיצוצייה
כתב אישום נגד חשוד בסדרת תקיפות של עוברי אורח