באר שבע

חשד: הרוג בתאונת "פגע וברח"

גופתו של רוכב אופניים, סביב שנות ה - 40 לחייו, נמצאה מוטלת בכביש באזור רהט. לאחר חקירה מעמיקה אותר ונעצר חשוד בתאונה

מיכאל פרוסמושקין 16/02/2019
הרכב הפוגע . צילום: משטרה

 
 בסיומה של פעילות משטרתית במסגרת חקירת תאונת הדרכים אמש (שישי) בכביש 264, באזור רהט, נעצר תוך שעות ספורות חשוד ב"פגע וברח", בה נהרג נתין זר. 
 
 בשעה 22:30 התקבל דיווח במוקד מד"א במרחב נגב על רוכב אופניים שנמצא מוטל על הכביש ככל הנראה לאחר שנפגע מרכב, בכביש רהט משמר הנגב. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ולאחר נסיונות החייאה קובעים את מותו של גבר. 

חובש בכיר במד"א עלא אלהוזייל ופאראמדיק מד"א גדי אבוחצירה סיפרו:"כשהגענו למקום ראינו על הכביש אופניים מעוכות, בסמוך שכב גבר  מחוסר הכרה עם פגיעת ראש, הוא היה ללא דופק וללא נשימה, ביצענו בדיקות רפואיות והתחלנו בפעולות החייאה, מצבו היה קריטי ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו."
 
שוטרים הוזעקו למקום ומחקירה ראשונית של בוחני התנועה של המשטרה עולה כי האיש נפגע בתאונת "פגע וברח". עוד התברר כי בתאונה נהרג נתין זר מבלארוס בן 38.

בזמן הטיפול באירוע הגיעו לחסימה שבוצעה מספר רוכבים שסיפרו כי היו בקבוצת רוכבים שיצאה מאילת בשעות הבוקר בדרכם צפונה כשככל הנראה המנוח הקדים אותם ומאוחר יותר מצא את מותו באירוע המצער.

עם התקדמות החקירה, תוך שימוש בכלים מתקדמים וניתוח ממצאי זירה, אותר בסריקות הרכב הפוגע מוסתר בתוך דיר באחד ממתחמי המגורים בעיר רהט.

עוכבו מספר חשודים ובסיום חקירה הוחלט על מעצרו של חשוד, בן 28,  תושב רהט, אשר יובא בצאת השבת לדיון בהארכת מעצרו בבימ"ש השלום בבאר שבע.

עוד בבאר שבע
מיכאל פרוסמושקין 07/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 01/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 19/08/2019
מיכאל פרוסמושקין 16/08/2019
מיכאל פרוסמושקין 22/06/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
נכנעה לאלופה
צביקה צרפתי עובר לאתגר חדש
נעצרו חשודים בשודים בבאר שבע
כפר סבא הולכת על זה
מי מקבל ההחלטות הרלבנטי?
מי מקבל ההחלטות הרלבנטי?
מתחם מגורים בצפון החדש של רעננה
פרץ בוני הנגב החלה לבנות מתחם מגורים בצפון החדש של רעננה
אריה פרידמן התפטר מהמועצה הדתית
חשד: גנב רכב של אחיו ויצא למסע של עבירות פליליות