באר שבע

ביקושים ערים לשכונת פארק הנחל בבאר שבע

עם עלייתו לקרקע של הפרויקט הראשון בשכונת פארק הנחל באר שבע ותחילת הבניה מכריזים יזמי באר שבע טאצ' כי לאור הביקוש הרב, בימים הקרובים יגיע לסיומו שלב הפריסייל בפרויקט.

כתב לוקאל 20/02/2019
שכונת פארק הנחל בבאר שבע
צילום הדמיה: באר שבע "טאצ"

מדובר בפרויקט הגדול בשכונה והיזמים מדווחים על מכירת 330 יחידות דיור מתוך 800 יחידות הדיור שמונה הפרויקט ומביעים סיפוק מהיענות תושבי הדרום.
באר שבע טאצ' הוא הפרויקט הגדול והראשון בשכונת פארק הנחל החדשה שנבנית בכניסה הדרומית לבאר שבע ואשר אמורה למנות כ- 0500 יחידות דיור. 

החלה מסירת המגרשים ליזמים במקביל לשדרוג כביש 25
שכונת פארק הנחל היא שכונה חדשה שבליבה פארק נחל באר שבע המשתרע על שטח של כ-5300 דונמים, ובתוכו אגם מלאכותי, שכבר הוקם, המשתרע על שטח של כ-90 דונמים. עד כה השקיעה המדינה למעלה מ- 800 מיליון שקלים בשכונה וזאת במסגרת הסכם הגג שעליה חתמה העיריה עם משרד האוצר. בימים אלו החל שדרוג  דרך מס' 25 (שדרות יגאל אלון) לדרך דו-מסלולית תלת-נתיבית בקטע שבין מחלף שרה לבין צומת יצחק מצליח. 

ביקושים ערים לבאר שבע טאצ'
באר שבע טאצ' ימנה 800 יחידות דיור בתמהיל מגוון של שלושה, ארבעה, חמישה ושישה חדרים וכן שטח מסחרי בהיקף של כ- 4000 מ"ר - סה"כ 31 בניינים בני 3 עד 8 קומות.
לדברי מנכ"ל משגב שיווק מתחמי מגורים המשווקת את הפרויקט יהורם בר-שי הכניסה היא בעוד 30 חודשים.
כדוגמא למחירים מביא בר-שי עסקה שנחתמה ממש בימים אלה של דירת 4 חד׳ קומה 6 בשטח של 110 מ״ר נטו + 14 מ״ר מרפסת, כולל 2 חניות תת קרקעיות ומחסן בשטח 7.5 מ״ר שנמכרה במחיר 1,205,000 ₪.

את הפרויקט מלווה מעצב העל מושיק גלאמין שיעצב את השטחים המשותפים בבניינים ואת הלוביים בבניינים.
לבאר שבע טאצ' חברו 3 יזמים- חברת סלעית, שובל מתחמי מגורים וטובולסקי. לדברי שייקה נפחא מיזמי הפרויקט - מאחר שמדובר בפרויקט הגדול בשכונה החדשה, באר שבע טאצ' הוא הפנים החדשות של באר שבע בדיוק ומשקף את העתיד שאליו שואפים קברניטי העיר והמדינה לעיר. "באר שבע טאצ'" מציע מגורים בסטנדרטים גבוהים ביותר בדיוק כפי שמקובל באיזורי הביקוש בגוש דן. לדבריו, למרות שמדובר בפרויקט אטרקטיבי מאד למשקיעים שבאר שבע היוותה יעד מועדף עבורם בעשור האחרון, הפרויקט שלנו אמור להחזיר באר שבעים הביתה ולהשאיר את הזוגות הצעירים ומתאים למשפרי דיור מבאר שבע. מאז שפתחנו את משרד המכירות, מירב ההתעניינות היא מקרב ילידי באר שבע, הן משפחות שגרות בעיר כעת ומעוניינות לעבור לשכונה החדשה והן כאלה שמעוניינים לחזור לעיר.  

תמהיל הדירות
לדברי נפחא, בגלל שרצינו תכנון פונקציונלי לכל דירה יצאו לנו מעל 100 טיפוסי דירה. כך יצא פרויקט ייחודי במינו בישראל בכלל. בפרויקט מגוון דירות 3/4/5/6 חד׳,  דירות מיני פנט' ופנט' וכן דירות מיוחדות כמו דופלקסים בבניינים נמוכים, דופלקס עם כניסה נפרדת – גינה וקומה ראשונה כמו וילה פרטית (כניסה פרטית מהבניין).  
שייקה נפחא מדגיש עוד כי בניגוד למגמה החדשה במרכז- הדירות ב- באר שבע טאצ' מרווחות ותהיינה עם 2/3 כיווני אוויר, ונוף פתוח. בכל בניין תהיה משחקיית ילדים בחדרי הדיירים, מחסן ושתי חניות לרוב הדירות בחניון תת קרקעי והמפרט יהיה גבוה  (אריחים 80/80 תריסים חשמליים, אסלות סמויות תלויות ועוד).
עוד הוא מוסיף כי מאחר שמדובר באחת השכונות המתוכננות שהוקמו בישראל בשנים האחרונות, מבחינת תשתיות, בניה ירוקה וקהילתיות, התכנון בפרויקט שלנו הוא פונקציונאלי. 


עוד בבאר שבע
חשבנו שיעניין אותך גם...
הפסד בכורה
הפסד בכורה
אובך כבד באיזור הערבה ואילת
זיהום אוויר גבוה מאוד באיזור אילת
תאונת דרכים קשה בצפון
הרוג ושני פצועים בתאונה בסמוך לצומת כפר חיטים
כשני הולכי רגל נהרגים בכל שבוע בממוצע
'זימון תור מראש' בעמידר
תחל שנה וחידושיה
שביל החושים
מחזירים את הטבע לעיר
קבוצת ילדים ז בכדוריד. אליפות המחוז ללא הפסד
ביד חזקה ובזרוע נטויה