באר שבע

אפטר פרטי של האוסקר ביס פלאנט באר שבע

מסתבר שגם בבאר שבע יש שטיח אדום , כל הכוכבים הכי גדולים הדרימו אמש (25/2) עד באר שבע כדי לחגוג יום הולדת 23 לרדיו דרום במתחם הקולנוע יס פלאנט באר שבע

כתב לוקאל 26/02/2019
אפטר פרטי של האוסקר ביס פלאנט באר שבע
צילום: דיאגו מיטלברג

החגיגיות שנמשכו לאורך כל היום התקיימו בסימן טקס האוסקר ממתחם ה-VIP השקוף של יס פלאנט באר שבע. יום שידורים עם מלא אבק כוכבים, הגיעו לשדר מהמתחם מיטב השדרנים של התחנה וביניהם דידי הררי, צביקה הדר, אמירה בוזגלו, אופירה אסייג ועוד.

כל הזמרים הכי שווים בביצה הגיעו לחגוג, לאכול ולשיר – את הבוקר פתחו רוני דלומי, רותם כהן, סאבלימינל, רגב הוד ועידן יניב. לקראת ארוחת הצהריים צביקה הדר אירח את ליאור נרקיס, מוש בן ארי, חנן בן ארי והבאר שבעית האהובה עלינו, אגם בוחבוט.

סטטיק ובן-אל, פבלו רוזנברג ושלומי שבת התארחו באולפן השקוף בתכנית של דידי הררי. רגע אחרי שירד מהשידור פגש דידי את האיש והתבלינים אברהם מימון, מנכ"ל תבליני מימון. מסתבר שבכל פעם שדידי מגיע לבאר שבע הוא עובר לטעום את התבלינים החדשים – לא סתם הוא תמיד משוויץ ביכולות הבישול שלו.

גם אביבית בר זוהר, האישה והסטורי, נצפתה נהנית מפופקורן ומהאווירה השמחה במתחם ה-VIP - ואחרי זה עלתה לשדר ביחד עם אמירה בוזגלו ואיתי לוי.

השלישיה הבלתי מנוצחת  - קרן פלס, שהגיעה למרות שהיא חולה עם חום ,הראל סקעת ומירי מסיקה התארחו אצל אמירה בוזגלו .

גם הראיס הבאר שבעי, רוביק דנילוביץ', קפץ לבקר ואפילו הספיק להצטלם עם הבעלים של רדיו דרום, יוסי סבן וויקו שלום ועם מנכ"ל הרדיו, דויד יוסוב.

גם המי ומי של הביצה הבאר שבעית הגיעו לפרגן לרדיו וליהנות מארוחת צהריים עשירה במתחם ה-VIP ביס פלאנט : מנכ"לית מנור פרויקטים ויו"ר אגודת הידידים של תיאטרון באר שבע, עליה מנור, מנכ"לית תיאטרון הפרינג', אפרת זיו אספיס, מנכ"לית הסינפונייטה הישראלית באר שבע, קלאודיה צובל שהגיע עם הדוברת החרוצה שגית בכר, מנכ"ל תיאטרון באר שבע, אורן אהרוני, מנהל מתחם מול 7 בבאר שבע, עמירם בנט, איש העסקים אלי להב, מנכ"ל המשכן לאמנויות הבמה, יאיר נגיד, מנהלת מינהלת העיר העתיקה, לילך נגיד ועוד ועוד.

עוד בבאר שבע
ניסו אביטן בקפה לביא
כתב לוקאל 02/06/2019
כתב לוקאל 17/01/2019
אתר לוקאל 05/12/2018
אתר לוקאל 03/12/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
עמית גופר
מנהל אגף הנדסה חדש ברעננה
כנס ראשי רשויות חדשים
נשים לזה סוף
שמונה פצועים בשריפה ברמת השרון
"בזמן שאחרים עשו פוליטיקה – אני הקדשתי את כולי לעשייה"
סול צבי. הבחירות שלי היו חריגות
פורצת דרך
אישום: כלא עוזרת בית, איים עליה ושדד כספת
אוטובוס שחנה ליד מיכלית תדלוק עלה באש