באר שבע

תושבי ב"ש והסביבה? בקרוב תשתו בירה טובה יותר

בפעם ה-12 בעשור האחרון תפתח רשת הברים והמסעדות ג'מס (JEM'S) את שעריה, הפעם- במקום חדש וייחודי בבירת הנגב * "גאים להביא את הבירה הטרייה והאיכותית של ג'מס לתושבי הנגב, שיוכלו בקרוב ליהנות מהחוויה של ג'מס קרוב לבית", אומרים בהנהלת הרשת

כתב לוקאל 23/06/2019
רשת הברים והמסעדות ג'מס (JEM'S)
צילום באדיבות הרשת

סוף סוף זה קורה: הג'מס (JEM'S) מגיע לבאר שבע, ובימים הקרובים יפתח המקום את שעריו לראשונה, בלב פארק ההייטק גב ים בעיר.

בדומה לשאר 11 המקומות של ג'מס ברחבי הארץ, גם בבאר שבע יוכלו המבלים ליהנות מ-9 סוגי הבירות הייחודיים של ג'מס, בירה טרייה ולא מסוננת, כזו שאינה מתועשת, ואינה מכילה תוספות או חומרים משמרים. בירה ג'מס עשויה מחומרים טבעיים בלבד מה שמעניק לה טעם שאי אפשר שלא להתאהב בו.

לצד הבירה האיכותית, יוגשו בג'מס באר שבע גם כל מנות הדגל של הרשת, בדגש על מזון טרי, איכותי, המיוצר במקום ונהנה מטעמים ייחודיים ואיכות שאין לה תחליף. בין היתר, צופים בהנהלת הג'מס ביקוש גבוה במיוחד למנת הנקניקיות העשויות במקום מבשר אנטריקוט וכבש, כבד קצוץ ביתי, הסלופי ג'מס ואף למנות הטבעוניות המיוחדות שיוגשו במקום.

 

זוהי הפעם הראשונה שרשת ג'מס מתרחבת אל מחוץ לגבולות השרון, המרכז והשפלה ומגיעה דרומה, זאת עקב ביקוש רב שהגיע אל בעלי הג'מס מתושבי באר שבע והסביבה, בדגש על האוניברסיטה ופארק ההייטק.

כעת, מתחייבים בג'מס להביא לדרום לא רק את הבירה והאוכל המצוינים, אלא גם את חוויית השירות האיכותית ואת האווירה השמחה והמהנה שעימן מזוהה הרשת בכל אחד מהמקומות שפתחה עד כה.

בהקמת המקום הושקעה חשיבה רבה וג'מס באר שבע מציב סטנדרטים חדשים של עיצוב ואווירה, המותאמים לרמה בינלאומית ויכולים בקלות להתאים גם לערים כמו ניו יורק, ברלין ולונדון. פעילות רבה הושקעה גם בהכשרת הצוותים והעובדים, ובעיצובו הייחודי של המקום, הכולל- בין היתר- מיכל בירה ענק, המתנשא לגובה שישה מטרים ומחובר לצינורות ענק שיוצמדו אל קירות המקום ויזרימו את הבירה הטריה אל הברזים שיותקנו במקום ויספקו למבלים הרבים את הבירה המעולה של ג'מס.

גם על היבט חוויית הלקוח חושבים פה, עד הפרט האחרון. כך, בין היתר, דאגו בהנהלת ג'מס להתקין במקום מערכת מזיגה חדשנית ומקצועית לאחסון והגשת בירה. בנוסף, הותקנו במקום מערכות הגברה וסאונד מתקדמות, על מנת לקיים במקום גם הופעות איכותיות של אמנים מובילים. 

ג'מס באר שבע, המוקם בעידוד העירייה, מצטרף לרשימה המכובדת של ה'ג'מסים' ברחבי הארץ, בהם ג'מס פתח תקווה, הג'מס הראשון בו ממוקמת המבשלה, קיסריה, פרדס חנה, נתניה, דרורים, הרצליה, כפר סבא, רעננה, פתח תקווה, רמת החייל, ומודיעין.

בימים אלה, מציינת רשת ג'מס עשור להקמת ג'מס פתח תקווה והמבשלה.

על רשת ג'מס ופעילותה המתרחבת אמונים דניאל אלון וג'רמי וולפלד, שניהם עולים מארה"ב שבחרו בציונות והחליטו להשתקע בישראל והחלו לייצר את הבירה הטרייה הראשונה בישראל.

אל השניים הצטרף דרור ארז, הנמנה על מייסדי הרשת ובין האנשים המקצוענים והמנוסים בתחום המזון והאירוח בישראל.
מקור השם "ג'מס" מגיע משמו של וולפלד אשר עזב את עבודתו כמנהל האירועים של הבית הלבן כדי להגשים את חלומו – לייצר בירה טרייה וטעימה בארץ ישראל.  

עוד בבאר שבע
חשבנו שיעניין אותך גם...
'מבצע פרלה'
 זה הפרק הכי מאתגר בחיי
"זה הפרק הכי מאתגר בחיי"
תודה למשמרות הזהב
תודה למשמרות הזה"ב
חשד: זרקה אבנים ותקפה שוטרים
למה את לא מחייכת – תערוכה בבית "יד לבנים" רעננה
מורן אטיאס
מיזם נשי חדש
קשיש נרצח עי בנו? צילום אילוסטרציה
תושב הרצליה נעצר בחשד כי הרג את אביו
איך תזהו סביבה אלימה בגן של ילדיכם?