גולן גליל

מגדל העמק: דוח תלונות הציבור הוצג למועצה

דוח תלונות הציבור לשנת 2017 הוגש למועצת העיר מגדל העמק. תוצאותיו מלמדות על ירידה בשיעור אחוז התלונות המוצדקות בהשוואה לשנת 2016

תמי מאור 05/06/2018
איילה זלצר כותבת הדו"ח (צילום: דוברות עיריית מגדל העמק)

דוח תלונות הציבור השנתי לשנת 2017 הוגש לראש עיריית מגדל העמק אלי ברדה ולמליאת מועצת העיר בישיבת המועצה על ידי איילה זלצר הממונה על תלונות ציבור ברשות. הדוח כולל פירוט ותיאור תמציתי של התלונות אשר התקבלו אצל הממונה על תלונות ציבור במהלך שנת 2017. הדוח כולל 36 תלונות בלבד שהתקבלו אצל הממונה בחלוקה למחלקות וסיווגן לפי סטטוס (מוצדקת ולא מוצדקת) וסטטוס הטיפול בתלונה (פתוחה או סגורה) ותוצאותיו מלמדות על ירידה הן במספר התלונות הכולל והן בשיעור אחוז התלונות המוצדקות בהשוואה לשנת 2016.

בתחילת השנה הסדירה הרשות נוהל פניות ציבור לפיו כל פנייה ודיווח על מפגע יש לפנות כצעד ראשון למוקד 106 הזמין 24/7 לרשות התושבים באתר האינטרנט של הרשות, באפליקציה העירונית, בטלפון ועוד. במידה והפנייה לא נענתה רשאי הפונה לפנות למנהל האגף או המחלקה הרלוונטיים לנושא הפנייה. חשוב לציין כי יש הבדל בין פניות ציבור לתלונות ציבור שכן הראשונות מתקיימות על בסיס קבוע ומועברות למוקד העירוני ואילו תלונות ציבור מועברות לממונה במידה שלדעת המתלונן אינן מטופלות או אינו מטופלות לשביעות רצונו. זהו דוח תלונות הציבור ה-17 והראשון שמגישה זלצר לאחר שבשנים האחרונות עשתה זאת מבקרת העירייה רוזין.

איילה זלצר שכתבה את הדוח ציינה לאחר הגשתו: "אנחנו כמשרתי הציבור עומדים לרשות התושבים כדי להעניק להם שירות ומענה הן לפניות שלהם למוקד 106 והן לתלונות אליי כנציבת תלונות הציבור".

עוד בגולן גליל
כתב לוקאל 19/12/2018
כתב לוקאל 28/11/2018
למקומות, היכון, רוץ...
תמי מאור 30/10/2018
תמי מאור 30/10/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
תמונה אחת שווה אלף מלים
פרויקט מחוסגן
פרויקט "מחוסגן"
שלום כיתה אל"ף
ההצגה ארבעה אבות תגיע לרעננה
ההצגה "ארבעה אבות" תגיע לרעננה
בעקבות ההסלמה: הנשיא ביקר בנתיבות
לימון עולה המון
לימון עולה המון
מנהל ביס ברנר: יורי קד
חמישה מנהלי בתי ספר חדשים בהרצליה
חליל הקסם
"חליל הקסם"