גולן גליל

5סיבות לקנות קמין לבית דווקא בקיץ

כאשר אתם יושבים במזגן או על שפת הבריכה, זה אולי יהיה קשה לחשוב על קניית קמין לבית, אולם תתפלאו לגלות שהקיץ זהו הזמן הטוב ביותר להתחדש בקמין. שואלים מדוע? יש לנו לפחות 5 סיבות טובות לכך.

אתר לוקאל 02/07/2018
pixabay

קמין עץ במחירים משתלמים

במידה ובחרתם להתקין קמין עצים, הקיץ יהיה זמן טוב לכך מכמה סיבות. הראשונה היא שכך יהיה לכם מספיק זמן להצטייד מבעוד מועד בעצי הסקה ואף להשיג אותם במחירים משתלמים. כמו כן, הקיץ הוא זמן טוב לעצים להתייבש כך שבחורף הם יהיו מוכנים לשימוש, תוך שעושים שימוש לשם כך בחום הישראלי.

חיסכון בעלות

כאשר החורף מתקרב, יותר ויותר אנשים מעוניינים להתקין קמין בביתם. בשל הביקוש הגבוה המחירים עולים, כמו גם מחיריהם של אנשי המקצוע אשר אמונים על שלבי ההתקנה. לעומת זאת, בקיץ ניתן למצוא קמין במחיר משתלם, ובד בבד, המתקינים יהיו פחות עמוסים, שזהו גם יתרון שיש להקדיש לו מחשבה.

אפשרויות בחירה רבות

במידה ונערכים לעונה הקרה כבר בקיץ, יש מספיק זמן לעשות שיעורי בית. ישנם סוגים שונים של קמינים, בגדלים שונים, עיצובים שונים ושיטות הפעלה ושימוש מגוונות. הקיץ הוא זמן טוב עבורכם לבחון את כל האפשרויות ולהגיע להחלטה אופטימלית בהתאם לאורח החיים שלכם, מסגרת התקציב שעומדת לרשותכם, סוג הקמין המועדף עליכם ועוד. כמו כן, כבר ציינו לעיל שבקיץ סביר שתמצאו קמין במחיר משתלם בעליל.

התקנה בעונה החמה

בעונה החמה רוב אנשי המקצוע בתחום הקמינים הרבה יותר זמינים, שכן עיקר העבודה מרוכזת בחורף. לכן סביר להניח שהם יוכלו להגיע אליכם בהקדם ולא תצטרכו להמתין ימים עד שבועות עד להתקנת הקמין. כמו כן להתקנה בקיץ יש יתרון נוסף, כך כאשר מגיע מזג האוויר הקר, אתם כבר תהיו מוכנים.

עבודת הכנה לוקחת זמן

בל נשכח שכאשר מתקינים קמין יש לעשות עבודת הכנה בבית. ללא התשתית המתאימה יש צורך בבניית ארובה, בחציבת חור בקיר, בבניית מסגרת לקמין ועוד שלל פעולות נלוות שיש להתכונן אליהן בטרם עת. גם אם בחרתם להתקין קמין מן המוכן, מדובר בעבודה מקצועית אשר כדאי לבצע אותה  ובאופן כמה שיותר בטיחותי, על מנת להבטיח שבחורף תוכלו לתפעל ולהפעיל את הקמין שלכם.

לסיכום, התקנת קמין בקיץ יכולה לקצץ לכם בעלויות, לאפשר לכם למצוא קמין במחיר משתלם, ליהנות מזמינות מקסימלית של אנשי המקצוע ועוד שלל יתרונות שהופכים את העונה החמה בשנה לזמן האופטימלי להתקין את הקמין החדש שלכם.

עוד בגולן גליל
כתב לוקאל 17/01/2019
כתב לוקאל 13/01/2019
הרכבת נערכת לחגים
אתר לוקאל 05/09/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
מדור לדור
פועל נפצע קשה לאחר נפילה מסולם
פועל נפצע קשה לאחר נפילה מסולם
לירון נוסבסקי (מימין) וניר הורן
לאן נעלם הכסף?
'ימים של קולנוע'
יובל לוי. פרשנות בלבד
האם מינויו של יובל לוי לתפקיד מ"מ יו"ר וועדת תכנון ובניה חוקי?
יום הניקיון הבינלאומי
עבודות תשתית ברחוב האחדות
עבודות תשתית לרווחת תושבי שכונת עלייה
אירוע השקת מובילנד פולג